fbpx
Дозвілля
Фреймут і Осадча потрапили в рейтинг найвпливовіших жінок України

До третьої річниці Революції гідності журнал Фокус представив десятий за рахунком рейтинг 100 найвпливовіших жінок України.

Традиційно в списку присутні бізнес-леді, політики, громадські діячі, представники культури і науки, які займаються важливими проектами, що мають вплив на українське суспільство. Експерти відзначили “омолодження” рейтингу (середній вік 45 років) і збільшення рівня освіченості претенденток.

Читай також: «МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ» ОСАДЧА ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА ДЕ ВІДПОЧИВАЄ ДУШЕЮ І ТІЛОМ (ФОТО)

Отже, перше місце в рейтингу журналу Фокус 100 найвпливовіших жінок України дісталося голові Нацбанку Валерії Гонтаревої. Друге місце в цьому році відійшло Ірині Геращенко, першому заступнику голови Верховної Ради. В першу десятку також потрапили Юлія Тимошенко, Хатія Деканоїдзе, Лілія Гриневич, Юлія Ковалів, Іванна Климпуш-Цинцадзе і Уляна Супрун.

За політиками і реформаторами йдуть і популярні і авторитетні жінки з медіа. У списку опинилися Катя Осадча та Ольга Фреймут. Ведуча програми Світське життя потрапила на 76-й рядок рейтингу, а “народний інспектор” – на 82-й.

Варто відзначити, що рейтинг цього року поповнився новими іменами, серед яких багато жінок з бізнесу і представниць сфери культури.

Читай також: ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ ЯК ФРЕЙМУТ ПОБИЛИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ (ВІДЕО)

Джерело.

facebook