fbpx
Події
Фотограф підпaлив село заради ефектних фото

Російський фотограф Данила Ткаченко підпaлив кілька будинків в покинутому селі для свого фотопроекту «Батьківщина».

Його розкритикували в соцмережах, а один з благодійних фондів пообіцяв звернутися до прокуратури з проханням провести перевірку.

Ткаченко розповів про проект виданню Colta ще 23 листопада. Він не уточнив, в якому саме селі підпалював будинки. За його словами, він спалював тільки гнилі будівлі «з проваленим дахом».

На питання, звідки він знав, що в цих будинках ніхто не живе, Ткаченко сказав, що «там дорога – відразу видно, їздять по ній або не їздять». «Нікому нічого поганого я не робив», – зазначив він.

На інтерв’ю звернув увагу благодійний фонд. На сторінці в «Фейсбуці» вони написали, що Ткаченко спалив будинки, які були «чиєюсь приватною власністю». На їхню думку, фотограф міг порушити кримінальний кодекс, а його дії повинні перевірити в прокуратурі. У фонді також планують направити запити до Мінкульту і Росімущество.

Після цього серію фотографій Ткаченко почали коментувати користувачі соцмереж. Більшість з них негативно поставилися до того, що фотограф підпaлив селище. Деякі з них навіть погрoжували йому фізичнoю розпрaвою.

facebook