fbpx
Події
Фотограф 4 роки не викидав сміття, щоб показати масштаби катaстрофи

Фотограф Антуан Репессе з міста Лілль, Франція, 4 роки тому припинив викидати придатне для переробки сміття, щоб згодом створити фотопроект, який би показував людям масштаби трагедії. Серія світлин має назву “#365 Unpacked”. Про це він розповів на своєму офіційному сайті, передає 24 канал.

Як розповів автор проекту, загалом йому вдалося накопичити 70 кубічних метрів сміття – 1,600 пляшок від молока, 4,800 картонних основ від рулонів туалетного паперу та 800 кілограмів старих газет.

У своїх знімках Антуан намагався показати, як в буденних ситуаціях людей оточують відходи: під час романтичної вечері, у процесі фарбування нігтів і тд.

“Я хотів надати естетичності своєму маніфесту залучення людей до сортування сміття. Мені дуже хотілося створити ідеальну картинку, яка зачепить кожного”,– поділився Антуан.

Також своїми фотографіями митець намагався підкреслити, що відсутність сортування та переробки сміття завжди провокує хоч малопомітні, але глобальні зміни в природі.

“Нам постійно розповідають, скільки сміття ми викидаємо, але я думаю, що вплив знімків із тонною сміття може бути набагато потужнішим, ніж тонни слів”, – додав Антуан.

Читайте також: Коли вчені зробили розтин мeртвого кита, їм відкрилася картина, від якої в жилах холоне крoв…