fbpx

Фітнес-тренеру із Івано-Франківська 75, але ніхто не вірить, що цій жінці стільки років(фото)

Франківчанці Ліані Таран – 75! При зрості 1,69 метра вона важить 70 кілограмів, пише газета “Експрес”.

Ліана змалку віддалася спорту, найкраще вправлялася в художній гімнастиці, не раз перемагала на змаганнях. У 18 років вона вже виконала норматив майстра спорту. На той час це було дуже рано. Потім вступила до Львівського державного університету фізичної культури. Там познайомилася з майбутнім чоловіком. Так вони започаткували цілу династію спортсменів. Чоловік – рекордсмен і чемпіон України з плавання, й досі регулярно моржує. Одна донька – майстер спорту з гімнастики, інша професійно займається спортивними танцями. Четверо внуків теж обрали спортивну гімнастику.

Ліана запевняє, що любов до спорту вони з чоловіком прищепили дітям і внукам зовсім не примусом, а власним прикладом. Жінка переконана, що лише таким чином можна вплинути на виховання, адже діти – це завжди віддзеркалення батьків.

Жінка прокидається о 06.30 — 07.00. Снідає горнятком кави і чотирма шматочками твердого або білого сиру. Об 11.00 — перекус: велике яблуко, о 14.00 — обід: варена курятина або яловичина, чи парова індича котлета з овочами або тушена риба з морквою та цибулею, салат із огірків з олією. Вечеря — о 18.30 — 19.00: кефір або канапка з чорного або сірого хліба з маслом і шматочком твердого сиру.

Читайте також: Не знала про вaгiтність: дівчина-підліток наpoдила в туaлеті

Щодня пані Ліана дві — п’ять годин проводить у залі коледжу, бо викладає спортивну гімнастику, хореографію і танцювальний фітнес. Тому ранкову зарядку не робить, але перед заняттями завжди розминається.

“20 хвилин виконую звичні вправи: махи руками, ногами, нахили взад — вперед, вліво — вправо, стрибки, далі — 20 хвилин спеціальних вправ на розтягування тіла, — пояснює тренерка. — Увечері — трикілометрова прогулянка довкола міського озера з таксою Жужею”.

You cannot copy content of this page