fbpx

Фінський забудовник YIT продав бізнес в росії через санкції

Будівельний концерн YIT оголосив, що прискорює процес стратегічної оцінки і призупиняє купівлю земельних ділянок і запуск нових житлових проектів на росії через геополітичну ситуацію.

«В зв’язку з різкою зміною геополітичної ситуації, наш бізнес стикається з безпрецедентними викликами в росії, і забезпечення здоров’я і безпеки наших співробітників зарає є нашим основним пріоритетом. Ми також прискорили процес стратегічної оцінки нашої діяльності в росії, який ми почали в листопаді минулого року. Ми очікуємо, що зможемо прийняти рішення в прискореному порядку, зараз ми ведемо обговорення з рядом сторін», – заявив президент і генеральний директор Маркку Мойланен в пресрелізі компанії.

«Криза в Україні викликає очевидну невпевненість і в іншій діяльності концерну. Ми вважаємо, що доступність робочої сили стане більше проблемною в країнах Східної Європи, Балтії і Фінляндії. Закупка будівельних матеріалів з росії для проектів в інших країнах були в YIT доволі обмеженими і в основному включали пиломатеріали. Ми прийняли рішення більше не завозити будівельні матеріали з росії», – йдеться в повідомленні концерну.

«Через кризу в Україні, наш бізнес в росії стикнувся з неймовірним викликом і продовження діяльності стає неможливим. Продаж бізнесу дасть нам можливість швидкого, контрольовано і повного виходу з росії. В цих обставинах – це найкраще рішення для нас, наших клієнтів і персоналу», – відмічає Маркку Мойланен.

Відомо, що вартість угоди продажу складає 50 млн. євро.

Фото:

04/16/2022

You cannot copy content of this page