fbpx

Фінансовий гороскоп на 31 липня – 6 серпня – цей тиждень може скластися неоднозначно

Фінансовий гороскоп на 31 липня – 6 серпня – цей тиждень може скластися неоднозначно

Овен

В Овнів цей тиждень може скластися неоднозначно. Відмінний час для індивідуальної праці та роботи у складі колективу. Рекомендується з початку тижня скласти собі чіткий план дій та ретельно контролювати робочий час. Не відволікайтеся на сторонні питання, які не мають прямого відношення до виконання поточних обов’язків. Завдяки взаємодії з колегами та особистої працелюбності ви досягнете високих результатів та збільшите доходи.

Водночас ви можете відчути себе стиснутими у своїй діяльності. Через великі перевантаження може погіршитися самопочуття. Тому в окремі моменти ви можете відчувати втому та спад рівня працездатності.

Можливо, через складнощі у відносинах із колегами вам доведеться на якийсь час піти в тінь і ніяк не заявляти про себе. Зірки радять уникати будь-якої таємної та незаконної діяльності.

Телець

У Тельців цей тиждень може скластися неоднозначно. чудовий період для творчої самореалізації.

Постарайтеся по-новому поглянути на звичну роботу. Напевно, вам відкриються такі нюанси, які дозволять внести нововведення, зробити маленькі відкриття і тим самим покращити методи роботи. Особливо добре це вплине на творчих працівників, пов’язаних зі сценічним мистецтвом: артистів театру, цирку, музикантів.

Усі, хто причетний до світу моди, відпочинку та розваг, зможуть збільшити прибутки. Водночас у зону ризику можуть потрапити ті, хто працює у складі групи однодумців. Несприятливо можуть бути справи в учасників нарад, зборів, конференцій і під час виконання проектно-конструкторської роботи. Спроби неформально підійти до вирішення складних завдань може зазнати фіаско.

Близнюки

У Близнюків цей тиждень може скластися неоднозначно. Ви зможете досягти поставленої мети при створенні відповідних комфортних умов для роботи.

Гарний час для укладання договору оренди. Вас можуть попросити попрацювати у понаднормовий час.

Можете розраховувати на підтримку впливового покровителя. Водночас тим, хто має свій бізнес, зірки не радять вступати у ділові відносини з державними установами. Наприклад, не рекомендується готувати та здавати документи до офіційних інстанцій для реєстрації фірми, підприємства, нерухомої власності. Цілком ймовірно, що вам доведеться в гострій боротьбі відстоювати своє право виконувати саме ті дії, які ви вважаєте за потрібне.

Рак

У Раків цей тиждень може скластися неоднозначно. Ви можете проявити у найкращому вигляді свої інтелектуальні здібності. Завдяки легкості в освоєнні інформації та оригінальності мислення ви зможете оптимальним чином вирішувати поточні питання. Зірки радять займатися підвищенням освітнього та професійного рівня.

Зросла комунікабельність і доброзичливість сприяють здобуттю корисними діловими зв’язками та успішній роботі у групі. Разом з тим, ви можете зіткнутися з перешкодами при контактах з іноземцями та людьми з інших регіонів.

Особливо це стосується бізнесменів, які розвивають свій бізнес у бік розширення географії та виходу на нові ринки. У зоні ризикованого бізнесу – будь-яка діяльність, пов’язана із закордоном, туризмом, наданням дизайнерських, рекламних та видавничих послуг.

Лев

У Левів цей тиждень може скластися неоднозначно. Ті, хто спрямований на власні зусилля і професійну майстерність, зможуть досягти значного успіху в роботі. Це чудовий час для будь-яких починань у бізнесі, від відкриття фірми до зміни методів роботи.

Новаторський підхід та використання технічних новинок допоможуть вам підвищити продуктивність праці.

Ваші таланти та майстерність будуть гідно оцінені, а рівень доходів може істотно підвищитися.

Можлива грошова премія або пропозиція щодо кар’єрного зростання. Тим не менш, у вас може скластися напружене становище із фінансами. Якщо з доходами все гаразд, то видаткові статті бюджету можуть різко зрости. І це може створити дисбаланс вашого бюджету. В результаті ви можете відчути нестачу оборотних коштів. Не рекомендується робити великі покупки, особливо за безготівковий розрахунок.

Діва

У Дів цей тиждень може скластися неоднозначно. Позитивні моменти можуть бути пов’язані з вашим особистісним розвитком та підвищенням рівня професійної освіти. Ви можете відчути посилення енергетики та бажання діяти самостійно. Це чудовий тиждень для просування та розкручування свого бізнесу на ринку.

Створюються сприятливі умови для економічної експансії, виходу нові ринки, зокрема закордонні.

Водночас, можуть загостритися розбіжності з діловими партнерами. За таких умов проблематична доля переговорного процесу. Можуть бути порушені раніше укладені домовленості. Якщо ви працюєте у сфері послуг та виконуєте клієнтські замовлення, то можлива суперечка з кимось із замовників щодо якості та термінів виконання замовлення.

Терези

У Терезів цей тиждень може скластися неоднозначно. Насамперед це сприятливий час для врегулювання проблем із законом та вирішення педантичних питань методами таємної дипломатії.

Можуть зрости додаткові доходи у працівників готелів, ресторанів, нічних клубів та санаторно-курортних установ. Успішно підуть справи у працівників банківської сфери. Ви можете достроково погашати кредит.

Водночас можливі проблеми при взаєминах із колегами по роботі.

Посилення напруженості може бути викликане занадто великим навантаженням та жорсткими термінами виконання запланованих за графіком справ. Відставання від графіка та помилки у роботі можуть спровокувати конфлікт із кимось із колег.

Скорпіон

У Скорпіонів цей тиждень може скластися неоднозначно. Орієнтуйте себе на позитивні напрямки. Це чудовий час для зміцнення ділового партнерства – цей напрямок може стати для вас найуспішнішим. Якщо ви організуєте зустріч з основним партнером для розмови з нагальних питань у неформальній обстановці, то це зробить вашу співпрацю більш доброзичливою.

Можна проводити багатосторонній переговорний процес, укладати договори на тривалий термін. Одночасно з цим ви можете відчути сильне зростання енергетичного потенціалу. До вас прийдуть цікаві ідеї, які захочеться спробувати реалізувати негайно. Однак вам може знадобитися підтримка колективу і ви навряд чи знайдете її навіть із однодумців.

Стрілець

У Стрільців цей тиждень може скластися неоднозначно. Це чудовий час для успішних узгоджених дій начальства з підлеглими. Цілеспрямована праця у поєднанні з послідовністю зусиль може призвести до успіху. При цьому важливо працювати у точній відповідності до графіка. Особливо успішно підуть справи офісних службовців.

Безробітні мають шанси знайти цікаву роботу та підписати трудовий договір із роботодавцем. Найбільш проблемно може піти робота на завершальній стадії готовності. Будівельникам не рекомендується здавати готові об’єкти замовнику, оскільки можуть бути виявлені недоробки та шлюб. Багатьом із вас доведеться шукати правильний баланс між інтересами своєї сім’ї та роботою, кар’єрою – виявиться конфлікт інтересів.

Козеріг

У Козерогів цей тиждень може скластися неоднозначно. Багато хто з вас зуміє здобути перемоги у творчих конкурсах та кастингах. Бізнесменам слід сміливіше виходити на нові ринки – вдало відбувається розширення географії бізнесу, відкриття філій та дочірніх підприємств в інших містах та країнах. Збільшать свої доходи ті, хто працює в туристичних агенціях, видавничих будинках, друкарні, салонах краси та модельних агенціях.

Успішно триває проведення рекламних акцій. Однак у цей період вам може надходити дуже багато різної інформації і, щоб розгребти ці завали, вам знадобиться багато часу. Не дозволяйте нікому відволікати вас від роботи.

Водолій

У Водоліїв цей тиждень може скластися неоднозначно. Насамперед необхідно знати, що це добрий період для врегулювання питань з нерухомістю. Зірки радять займатися зміцненням безпеки майна. Для цього рекомендується вдатися до послуг страхових фірм та оформити з ними відповідний договір. Добре проводити інвентаризацію рухомого та нерухомого майна. Ви можете готувати документи для іпотечного кредиту.

Добре піде робота над підготовкою звітної документації. Основна проблема цього тижня пов’язана з ускладненням фінансового стану. Справа в тому, що вашому майну може бути завдана шкода і це може призвести до необхідності терміново знайти необхідну суму. Бізнесмени можуть мати справу з нестачею оборотних коштів для фінансування своїх проектів.

Риби

У Риб цей тиждень може скластися неоднозначно. З позитиву можна назвати сприятливий час для ділових зв’язків та контактів. Ви можете познайомитися з людиною, яка надалі може стати вашим бізнес-партнером.

Звертайте увагу на будь-яку навіть, здавалося б, випадкову інформацію. Там будуть зустрічатися зачіпки, завдяки яким ви зможете вирішити багато своїх проблем. Вдалий час для тих, чия робота пов’язана з частими поїздками або контактами з багатьма людьми. Пришвидшеним темпом піде навчання. Водночас це проблемний час для підтримки ділового партнерства та ведення переговорів.

Ви можете бути налаштовані дуже недовірливо і не будете готові підтримати ініціативи, що виходять від партнера. З’ясування стосунків з партнером та обговорення з ним принципових та гострих питань здатне лише посилити розбіжності між вами.

You cannot copy content of this page