fbpx

Фінансовий гороскоп на 10 травня: день обіцяє бути конфліктним та напруженим

Овен

Не варто сьогодні переоцінювати свої сили. Це може призвести до небажаних наслідків і негативно вплинути на фінансовий стан. Логічно було б прислухатися до більш досвідчених співробітників або людей, які обізнані в цих питаннях – вони можуть допомогти хоча б порадою.

Телець

Сьогодні вам не доведеться вдавати, що ви працюєте, щоб ніхто не запідозрив вас у тому, що ви витрачаєте громадський час у особистих цілях. Працювати вам і справді доведеться, причому дуже багато. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб хоча б на філіжанку чаю час залишився.

Близнюки

Сьогодні вам не варто забувати про те, що на ситий шлунок важливі рішення в галузі бізнесу приймаються набагато простіше та якісніше, ніж на голодний. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб викроїти час на обідню перерву і краще не на одну.

Рак

Чим менше ви сьогодні зустрічатиметеся з вашим начальником, тим краще. Постарайтеся обходити його кабінет і ті місця, де часто з’являється, за три поверхи або за п’ять коридорів, якщо є така можливість. Втім, якщо зустріч відбулася, зберігайте спокій.

Лев

Сьогодні вам належить зробити непростий вибір, який докорінно змінить ваше ставлення до вашої професійної діяльності або місця роботи. Втім, можливо, вже завтра воно зміниться у зворотному напрямку і так само стрімко, але про це вам поки що ніхто не повідомляв.

Діва

Сьогодні чудовий день для того, щоб зайнятися інтелектуальною працею у великих обсягах. Адже ви давно хотіли звернути на себе увагу начальника!

Зберіться і придумайте таку ідею, від якої він захопиться, і запропонує вам саме ту роботу, про яку ви давно мрієте.

Терези

Пробудження навряд чи дасть вам багато радості. Якщо ж раптом ви прокинетеся від сну з яскраво вираженим бажанням негайно приступити до робіт, скасуйте всі справи і вирушайте відпочивати. Не можна так багато працювати.

Скорпіон

День обіцяє бути конфліктним та напруженим. Хоча вам вдавалося впоратися і не з такими труднощами – прорветься.

Стрілець

Ваша професійна активність буде сьогодні дещо нижчою, ніж зазвичай, і справа тут зовсім не у відсутності бажання працювати, а в елементарній втомі. Краще взяти вихідний.

Козеріг

Сьогодні вам можуть запропонувати щось нове. Подумайте над цією пропозицією дуже серйозно: можливо це стане вашою новою постійною роботою. Якщо, звичайно, ви не вважаєте, що ваше нинішнє місце вас абсолютно влаштовує.

Водолій

Сьогодні у вас буде чудовий настрій, завдяки якому ви зумієте з легкістю впоратися з усіма справами, що навалилися на вас. Звіт, який вам незабаром доведеться здати, створиться сам собою, як ви за нього візьметеся. Сьогодні все вийде!

Риби

Сьогодні фінансове становище стабільне, і справи йдуть вдало. Зірки обіцяють гарний у всіх сенсах день. І навіть якщо щось піде не так, ви легко можете розраховувати як на матеріальну, так і на моральну підтримку та допомогу від того, від кого ви цього зовсім не чекаєте.

You cannot copy content of this page