fbpx
Дозвілля
Фіналістка другого сезону шоу «Від пацанки до панянки» вийшла заміж(фото)

Фіналістка другого сезону реаліті «Від пацанки до панянки» та героїня серіаліті «Пацанки. Нове життя» днями зіграла весілля, пише Новий канал.

Іра та Вітя разом навчалися у школі. І, як зазвичай буває, після цього їхні шляхи розійшлися. Зустрілася пара зовсім нещодавно, на пляжі, і спершу пацанка не впізнала колишнього однокласника.

– Доля так розпорядилася, що ми зустрілися біля моря. І біля того ж таки моря Вітя зробив мені пропозицію, – розповідає героїня серіаліті Нового каналу «Пацанки. Нове життя».

Освідчення, згадує Іра, було дуже романтичним – Вітя приготував вечерю, купив шaмпанське, став на одне коліно. От тільки обручку подарував несправжню.

– Я зрозуміла, що він – моє реальне кохання, і одне без одного ми не можемо, – зізнається дівчина. – Взагалі, вважаю, що обручки – це викинуті на вітер гроші, тому Вітя зробив мені її з корка від шампанського.

Весілля пара відгуляла у рідному місті Херсон. Подругами нареченої стали Галя Полудневич і Юля Чайка – дві інші героїні серіаліті «Пацанки. Нове життя». Також на святі були присутні пацанки з різних сезонів реаліті Нового каналу – Тетяна Коцюба, Даріана Семідоцька та Катерина Дремова. Мала приїхати і Віолетта Шин, але не змогла через стан здоров’я.

Читайте також: Екс-учасниця шоу “Холостяк” вийшла заміж: фото з весілля

– У Херсоні про моє весілля ще довго всі гудітимуть, – хвалиться Іра. – Бо де ви ще побачите наречену, яка у сукні танцює брейк. До речі, вона в мене була дуже дорога й пишна. Але, якщо чесно, мені було незручно, і довго пробути в сукні я не змогла. Тому десь о десятій вечора скинула і її, і панчохи, решту часу веселилася, як нормальна людина.

Романтичною, як каже пацанка, була і їхня перша з Вітею шлюбна нiч.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Степановка на выезде😂😂😂

Публикация от Ирина Слюнько (@irinasliunko)

– Ми орендували дорогий, за три тисячі гривень, номер, де було все – бар, велике ліжко, – розповідає в деталях Іра. – Вітя розсипав пелюстки троянд, запалив свічки. Випили дорогого шaмпанського. Але не знаю, чи довго ще буду з ним – думаю, за півроку розлучимося, бо вже трохи мене дістав.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ирина Слюнько (@irinasliunko)