fbpx

“Фантастичний номер”: український танцювальний гурт пройшов до півфіналу конкурсу “Америка має талант” (відео)

Колектив із Дніпра завоював прихильність аудиторії унікальною комбінацією танцю і технологій: складна хореографія доповнювалася незвичайними неоновими костюмами, що світилися в темряві.

Судді назвали українських танцюристів “надзвичайно талановитими”, а їхній виступ – “феноменальним”, “фантастичним” і “улюбленим за весь вечір”. Про це пише vgolos.

Завдяки відеороботі гурту про вiйнy в Україні ще раз почули мільйони глядачів – учасники розповіли про ситуацію на батьківщині і як вона вплинула на їхнє життя:

“Зараз у Східній Україні йде вiйнa. Кожного дня бoмби. Ми знаємо людей, які пoмeрли на передовій. Танці були нашим способом утекти від cтрaхy і нeбeзпeки”.

Група Light Balance автоматично потрапила у цей тур конкурсу завдяки ведучій, яка скористалася своїм унікальним правом, доступним тільки один раз на сезон, і натиснула “чарівну кнопку”.

Попередній художній номер колективу на шоу два місяці тому було названо “одним із найбільш запаморочливих виступів в історії Америка має талант” на офіційних каналах конкурсу, а відеозапис танцювального номеру лише у facebook набрав понад 79 мільйонів переглядів.

Гурт Light Balance є досить популярним – українців постійно запрошують на приватні заходи та події світового масштабу: фестивалі, презентації техніки та автомобілів.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=379&v=1BxdoDbtaDo&t=1s

You cannot copy content of this page