Події
Фанат російської співачки “зійшов з розуму” після її весілля

Минулої п’ятниці відома виконавиця Олена Ваєнга обрадувала шанувальників новиною про весілля з барабанщиком Романом Садирбаєвим.

Новину про заміжжя Олени не витримав закоханий в зірку фанат.

Після безлічі щасливих фотографій з весілля, Олена Ваєнга раптом поділилася в своєму Instagram знімком з дивною підписом. «Зателефонуйте близьким ….. і ось ще …… бажаю добрим людям -? ….. Добра злим дороги навколо” мого шляху, заздрісним – спокою, чоловіків, золота, що б обличчя тріснуло .. .. а товариш “Ларін” ….. я пишу в міліцію заяву через загрозу і домагання і образи моєї родини … догралися ви дядько »

Шанувальники недовго ворожили хто ж цей таємничий «дядько Ларін».Чоловіком який образив артистку виявився її давній відданий шанувальник Михайло Бланк (Ларін). На своїй сторінці «Вконтакте» розпалений фанат розмістив безліч фотографій Олени з неприємними підписами. «Розведуть.  Захворіє »,« Відьма ?? »,« Дружина чорта »- назвав десятки гнівних постів ображений Михайло.

Шанувальники співачки обурилися поведінкою чоловіка. У коментарях до записів його просять видалити пости і не говорити таких страшних речей. Але Бланк не слухає – він знаходиться під сильним враженням від весілля Олени та визнає, що багато п’є. Також чоловік упевнений, що Ваєнга на момент одруження була під дією наркотичних засобів: «Він її колить чим то», – звинуватив Бланк новоспеченого чоловіка Ваєнги.

Сама співачка вирішила, що не спустить неадекватну витівку шанувальника на гальмах. Свою рішучість жінка підтвердила новим фото в Instagram, яку підписала «пішла в міліцію». Жінка всерйоз має намір покарати фаната за образу себе і своєї сім’ї.

vayenga1

 

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook