fbpx
Авто
Фахівці склали рейтинг 5 кращих автомобілів 2018 року

Від початку року українці купили більш як 46 тис. нових автомобілів. Це на 6% більше, ніж за 7 місяців 2017-го, пише Gazeta.ua

Експерти CarsWeek склали рейтинг 5 кращих автомобілів 2018 року. Фахівці враховували надійність, безпеку, керованість.

Серед компактних седанів першість отримала японська Toyota Corolla. Машину визнали найпрактичнішою й найбільш економною. Крім того, Corolla має просторий салон і набір систем безпеки.

У рейтингу опинився ще один седан японського бренду – Toyota Camry. Авто зручне, надійне і отримало багато хороших відгуків.

У списку CarsWeek автомобіль німецької компанії Audi А4. Модель має широку лінійку моторів, багатофункціональний салон і відмінну керованість.

У списку кращих машин 2018-го опинився Subaru Forester. Японське авто економічне, просте в керуванні, має потужний двигун і систему повного приводу.

У ТОП-5 потрапив німецький BMW X3. Кросовер – динамічний, комфортний і оснащений сучасними технологіями.

Читайте також:  Особи, які встановили газово-балонне обладнання на автомобіль, мають право на компенсацію частини його вартості

До слова, у липні українці купили 6,7 тис. нових автомобілів. Найпопулярніші серед українців автомобілі французької марки Renault. Придбали 725 машин. Це на 12% більше, ніж торік у липні.