fbpx
Дозвілля
Facebook забанив популярну українську спільноту “прєстарєлих мізантропів”

Видалену групу оперативно замінили. Користувачі соцмережі Facebook повідомили про блокування популярної групи “Общєство нудних прєстарєлих мізатропов”.

Користувач Міхал Весоловський опублікував текст пояснення причин бану популярної сторінки з тисячами підписників. Facebook “забанив” групу нібито через порушення умов використання – в тексті йдеться, що сторінки, які сповідують ненависть, страх, або ж насильство, не допускаються.

“Також ми видаляємо сторінки, які порушують права фізичних осіб або групи людей, а також ведуться недозволеними особами. Якщо ваша сторінка була видалена через одну з цих причин, вона не буде відновлена.

Продовження зловживання функціями мережі Facebook може призвести до повної втрати вашого аккаунту”, – повідомив Facebook.

Більше читайте тут: МАТІОС В ШОЦІ: У МИТНИКІВ ЛЬВІВСЬКОГО АЕРОПОРТУ НАВІТЬ ЗАМІСТЬ ТУАЛЕТНОГО ПАПЕРУ – 500-ГРИВНЕВІ КУПЮРИ (ФОТО)

Варто зазначити, що група функціонувала 2.5 роки. Адміністратори групи вже створили нову сторінку з такою ж назвою, де сказано: “Ми повернулися, та ми нікуди не зникали”.

Джерело.

Реклама