fbpx
Авто
Евакуатори і штрафи: Рада хоче посилити покарання за неправильну парковку

Верховна Рада підтримала ідею штрафувати водіїв автомобілів за несплату послуг платного паркування, а також хоче дозволити поліції евакуювати припарковані машини, що перешкоджають руху транспорту.

За основу відповідний законопроект №5364 підтримали 232 народних депутата.

Евакуація може проводитися, якщо автомобіль стоїть на проїжджій частині в два ряди, розташований на залізничних переїздах, трамвайних коліях, естакаді, мосту, в тунелі на пішохідному переході, а також поряд із зупинками маршрутних транспортних засобів.

Повернення затриманого транспортного засобу буде відбуватися після сплати штрафу і вартості послуги з його транспортування та зберігання.

Для тимчасового затримання транспортного засобу інспектори зобов’язані будуть у режимі фотозйомки або відеозапису фіксувати в протокол відповідні порушення.

За порушення правил паркування автомобілів або несплату вартості послуг майданчики для платного паркування громадянину загрожує штраф у 20-кратному розмірі від вартості 1 години послуги з користування парковкою.

Парковка в місцях, призначених для пільговиків, особами, які не мають відповідних прав, тягне за собою накладення штрафу в 30-кратному розмірі від вартості 1 години послуги з користування парковкою.

Читайте також: Батько відомих “Одеських п’ятірнят” покинув дружину з дітьми

Джерело.