fbpx
Авто
Епопея навколо авто з іноземними номерами в Україні: з’явилася слушна порада (відео)

Поліція не має повноважень перевіряти, розмитнений автомобіль, а значить, ніяких штрафів за їзду на іноземних номерах не може бути. Мова йде про машини, які були привезені з-за кордону для особистого користування і не пройшли процедуру розмитнення протягом 10 днів.

Про це в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії, відповідаючи на питання “Обозревателя”, заявив глава ГО “АвтоЕвроСіла” Олег Ярошевич.

Експерт зазначив, що на законодавчому рівні у співробітників поліції немає повноважень перевіряти авто з іноземними номерами навіть при наявності співробітника митниці.

“Поліція не має права перевіряти транспортні засоби відповідно до закону” Про національну поліції “. Це дуже важливо: не має права і повноважень робити запити або мати при собі працівників митниці”, – підкреслив активіст.

Він зазначив, що серед поліцейських вже існують незаконні схеми, коли вони спеціально ловлять такі машини з метою заробити.

“Зараз це виходить на рівень корупційної схеми. Поліція бере митника, вони сідають в авто і їдуть на трасу, де можуть зупинити такий транспортний засіб. І потім вже починається проблематика, яка виходить на рівень YouTube”, – заявив Ярошевич.

Читайте також: Сестра в Росії жила, в голові була “вата”, але те що сталося…

Джерело.

facebook