fbpx
Події
Епіфаній вручив Залужному орден святого Юрія Переможця, а Залужний вручив Епіфанію нагрудний знак «За сприяння війську»

Залужний вручив Епіфанію нагрудний знак «За сприяння війську», а Епіфаній вручив Залужному орден святого Юрія Переможця

“Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал Валерій Залужний вручив нагрудний знак «За сприяння війську» предстоятелю Православна Церква України митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

Митрополит Епіфаній від повноти Православної Церкви України вручив генералу Валерію Залужному орден святого Юрія Переможця й зазанчив, що ця зустріч для нього – “це зустріч з людиною, яка для багатьох українців стала справжньою легендою, героєм, вправним воєначальником – з Валерієм Залужним.
Він як Головнокомандувач Збройних Сил України впевнено стоїть на чолі нашого війська, наших захисників, які воюють зі злом і темрявою. І я вірю, що з Божою допомогою ми неодмінно здолаємо це зло.

Таку ж впевненість висловив і Валерій Залужний: «Бог і правда на нашому боці, тому Україна переможе!»
Ми вже досягли багатьох перемог, зруйнувавши плани кремлівського тирана швидко підкорити нас. Ми згуртували навколо себе десятки країн, цивілізований світ, людей доброї волі, які разом з нами протистоять російському тирану і його терору.
З щирою вдячністю отримав з рук Головнокомандувача ЗСУ нагрудний знак «За сприяння війську». В свою чергу, від повноти нашої Церкви вручив Валерію Залужному орден святого Юрія Переможця – святого, який знаний як переможець зла, неправди, людської люті, помічник у боротьбі з силами темряви.

Пам’ятаємо, що військова служба і захист рідного народу є Богом благословенною справою, а наші військові виконують своє покликання, жертовно захищати ближніх.
Тож нехай Господь береже та благословляє наших захисників Батьківщини та весь український народ”, – про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

You cannot copy content of this page