fbpx
Події
Епідемія грипу в Україні: ще одне місто призупиняє навчання в школах

Епідеміологічний поріг із захворюваності на грип та ГРВІ перевищений в 11 областях. На грип та ГРВІ уже захворіли понад півтора мільйона українців, а школи масово закривають на карантин. Так, відсьогодні скасували заняття вже і в Тернополі.

Майже на 50% відсотків перевищено епідпоріг на Сумщині. Там школи не працюватимуть ще тиждень. У Херсоні карантин оголосили до понеділка, а на Харківщині заняття припинили у 9 районах області. Останнього тижня епідеміологічний поріг в області було перевищено на 35 відсотків. Загалом вірусними інфекціями перехворіли вже близько 115 тисяч людей, більша половина з них діти.

В самому Харкові скасовувати навчання в школах не поспішають – кажуть, це не зупинить епідемію, а лише розтягне її у часі. В області ж зафіксовано два випадки так званого свинячого грипу. У Києві епідпоріг перевищено на 30%. Частину школярів також відправили на вимушені канікули. Оголосити карантин тепер кожна столична школа може самостійно. Усього епідеміологічний поріг із захворюваності на грип та ГРВІ перевищений в 11 областях. Від грипу вже померли 13-річний школяр і 52-річний фельдшер на Сумщині.

Читайте також: В Україні через грип померли три людини. Інструкція дій для батьків під час хвороби дітей

Джерело.

facebook