fbpx

Енергії Ба Цзи: прогноз на другу половину тижня для всіх знаків зодіаку

Енергії Ба Цзи: прогноз для всіх знаків зодіаку на другу половину тижня

23 березня, четвер
Сьогодні можна розпочинати реалізацію якихось проектів та завдань. Особливо, якщо термін реалізації не регламентований, і сам проект є довгостроковим.

Так само добре проводити час із близькими, ходити на побачення та зустрічатися з друзями. Можна ініціювати різні переговори та співбесіди, підписувати договори.

Енергії сьогодні можуть поступово запускати енергії майбутнього року. Сильніше це можуть відчути ті, хто народився у роки Свині, Кролика чи Кози, а також у листопаді, березні чи липні.

Якщо ти народилася в рік Півня, то вияви сьогодні уважність і обережність у всіх справах.

24 березня, п’ятниця
Сьогодні добре приділити увагу питанням, пов’язаним з нерухомістю (будівництво, придбання, початок ремонту) та зайнятися плануванням.

Можна розпочинати навчання, а також роботу та проекти, спрямовані на тривалу реалізацію. Можна ініціювати співбесіди та різні переговори.

Якщо ти народилася в рік Собаки, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

25 березня, субота
Сьогодні бажано присвятити відпочинку. На дорозі, за кермом вияви уважність та обережність. Намагайся не поспішати у русі та виконанні завдань.

Не найкращий день для початку нового проекту, вступу на нову посаду, початку навчання та іншого. Можливі імпульсивні витрати, тому будь уважніше до своїх витрат сьогодні.

Якщо ти народилася в рік Свині, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

26 березня, неділя
Будь дуже уважна та обережна у поїздках поїздках та закладай на дорогу більше часу, ніж планувала спочатку. Так само будь обережніше при заняттях спортом та фітнесом.

День чутливий і емоційний, хоча зовнішнє прояв буде досить спокійним і розміреним, але всередині ми можемо стримувати емоції, які в невідповідний момент можуть буквально вибухнути, як вулкан. Тому постарайся провести цей день розмірено, не займайся розв’язанням нових завдань. Найкращий варіант – як слід відпочити.

Якщо ти народилася в рік Щура, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

You cannot copy content of this page