fbpx
Без рубрики
Елітні авто, шикарна квартира і коханка: як живе новий глава Укрзалізниці

Глава правління “УЗ” живе в елітній квартирі на Печерську разом з коханкою, їздить на дорогому Мерседесі, і отримує нечувану зарплату, не показуючи результатів, пише 7 днів.

На балансі держмонополії “Укрзалізниці” вже є все, що необхідно для гарного життя її вищого керівництва – і пансіонати, і елітні автомобілі, і офіси з обробкою за мільйони гривень. У своїх перших інтерв’ю українській пресі Войцех Бальчун говорив, що відчуває себе некомфортно в розкішних інтер’єрах кабінетів на вулиці Тверській.

“Я хочу керувати, а не панувати”, – говорив керівник “УЗ”. Але через два місяці поляк повністю адаптувався до української розкоші за бюджетні гроші.

Балчун залишив дружину та родину у Польщі. До України із собою привіз десант менеджерів, яких посадив на ключові посади в “УЗ”, і коханку, яку призначив своєю помічницею.

44-річна Вероніка Марчук-Пазура народилася в Києві і переїхала до Польщі в 20-річному віці. Свою кар’єру починала як танцівниця-стриптизерка в нічному клубі курортного Сопота на Балтійському узбережжі. Незабаром Вероніка вдало вийшла заміж за популярного актора Цезарія Пазура. З чоловіком вони випустили телесеріал “У меншому місті”, де Вероніка знялася в декількох еротичних сценах.

У 2007 році вони з чоловіком розлучилися після 12 років шлюбу, нібито через те, що він почав заважати її кар’єрі. За даними польських ЗМІ, свого часу Марчук-Пазура сильно допомогла Войцеху Бальчуну в розкручуванні його рок-групи “Хімія”. Тоді у парочки зав’язався бурхливий роман.

Читайте також: Чому як виявилось імпортні машини після скасування акцизів не зацікавили українців

Глава правління Укрзалізниці не скупиться на подарунки своїй пасії. Одним з перших його вимог на новій посаді стала покупка двох нових телефонів iPhone 6s Plus, вартістю понад 1 тис. дол кожен, для себе і помічниці. Після декількох тижнів проживання в готелі Intercontinental (від 8500 до 24 000 грн / добу), для парочки зняли елітну квартиру на Печерську по вулиці Щорса. Хоча нове житло Бальчуна і знаходиться недалеко від офісу “Укрзалізниці”, пішки він на роботу не ходить. За Войцехом і Веронікою приїжджає Mercedes Benz. В офісі на Тверській ходять чутки, що Бальчун хоче відкликати з оренди наявний в розпорядженні держкомпанії елітний автомобіль “Майбах”.

Бальчун отримує один з найвищих окладів в держсекторі. Як повідомляв міністр інфраструктури Володимир Омелян, ставка Войцеха Бальчуна становить 463 тис. грн на місяць без урахування бонусів.

Джерело.