fbpx

Елегантно, витончено, відмінно! Марина Порошенко привела мережу в захват (фото)

Президент України Петро Порошенко і перша леді країни зустрілися з Королем Іспанії Феліпе VI і королевою Летісією, пише “Обозреватель”

У мережі відзначили схожість у зовнішності між Мариною Порошенко та іспанською королевою, похваливши українку за те, як елегантно вона виглядає. Відповідні знімки опублікував на своїй сторінці в Facebook глава держави.

“Радий зустрічі з Королем Іспанії Феліпе VI і королевою Летісією”, – підписав Порошенко.

“Мені одному здається, що вони схожі, як рідні сестри”, – написав в коментарях Віктор Трегубов. І не один він залишився при такій думці.

Читайте також: ПOМEР ВІДОМИЙ РОСІЙСЬКИЙ АКТОР, ЯКИЙ ЗНЯВСЯ БІЛЬШ НІЖ В СТА ФІЛЬМАХ І СЕРІАЛАХ (ФОТО)

Користувачі також відзначили, що глава держави і перша леді виглядають добре, а також, знання з їх боку англійської мови викликає гордість.

“Обидві пари виглядають дуже красиво! Мене просто гордість охопила за наших”, “Як приємно, що мій президент країни і перша леді знають англійську мову”, “Це, мабуть, вперше в Україні, коли за них не соромно. Спасибі вам, що ви у нас такі”, – відзначили в мережі.

“Елегантно, витончено, відмінно! Це мистецтво так виглядати в такому віці, гідно представляє Україну перша леді. І дуже талановита команда іміджмейкерів, що розробляє стиль для дружини президента. Найвищий рівень досконалості, милуюся”, – похвалили Марину Порошенко.

“Пані Марина і сама як королева”, “Наша леді нічим не поступається Летісії – така ж струнка. Красива і дуже приємна”, – відзначили в мережі.

You cannot copy content of this page