fbpx
Авто
Експерт розповів, як поведе себе український ринок пального у листопаді

Вартість нафти на світових ринках за останні два тижні стрімко зросла.

Це відобразилось на підвищенні цін на стелах вітчизняних АЗС, розповів експерт.

КИЇВ. 19 жовтня. Світові ціни на нафту є орієнтиром для українського ринку пального. Вартість нафти на світових ринках за останні два тижні стрімко зросла, що відобразилось на підвищенні цін на стелах вітчизняних АЗС. Таку думку у коментарі УНН висловив аналітик Олександр Сіренко.

“За останні два тижні уже стрімко подорожчала нафта на світових ринках, підтягнулися оптові ціни на бензин та дизельне пальне у Європі. Це той ринок, на який Україна має орієнтир, і ми вже побачили це відображення на нашому ринку”, — розповів він.

О.Сіренко також повідомив, що оскільки курс долара сьогодні є стабільним, ринок пального в Україні у листопаді буде залежати виключно від вартості нафти на світових ринках.

Читайте також: Літак, який летів у Москву, наскрізь пропалила блискавка

“Щодо прогнозу на наступний місяць — дуже важко щось прогнозувати. Адже ми бачимо, що нестабільно торгується нафта на світових ринках. Оце подорожчання вище 50 дол. за барель, як пишуть світові аналітики, це не закономірність, а, швидше, сьогодення. Прогнозують, що нафта завтра знову відкотиться до 45 дол. за барель, як було це у вересні. Сьогодні ми бачимо, що валюта на місці стоїть, немає великих коливань. Тому скажу так: як поведуть себе ціни на нафту і нафтопродаж у Європі на поточному тижні — таким буде ринок пального в Україні у листопаді”, — наголосив він.

Джерело.

facebook