fbpx

Експерт розповів, чому з’явилися квартири по $10 тис.

Малі квартири по $10 тис., що активно рекламують в Києві, виникли через застій на ринку нерухомості й бажання забудовників продати житло хоч маленькими частками. Про це розповів у коментарі Gazeta.ua голова нацради Ріелтерської палати України Віктор Несін.

“Дуже маленькі квартири насправді недешеві – їхня вартість в середньому близько однієї тисяч доларів за квадратний метр. Загальний метраж таких квартир 10-20 “квадратів”. У цих квартирах передпокій, кухня та житлова кімната – це єдиний простір. Окремий тільки санвузол із душем і туалетом”, – сказав експерт.

Читайте також:ЯК ЩОТИЖНЕВЕ ВІДВІДУВАННЯ ЦЕРКВИ ВПЛИВАЄ НА ЖИТТЯ

За словами Віктора Несіна, забудовники навіть можуть укомплектувати міні-квартири основними меблями: диваном, кухонним столом і табуретками.

“Такі квартири можуть користуватися попитом серед молодих сімей без дітей, що винаймають квартиру в столиці. Міні-квартири можуть продавати врострочку. Половина місячної суми виплати йде на оплату оренди квартири, друга -на викуп житла. І через п’ять-сім років орендатори стануть власниками і зможуть продати міні-житло й переселитися у просторіше”, – сказав рієлтор.

Міні-квартири розповсюджені у великих містах США, Європи та Азії, де їх здають в оренду молоді.

Джерело.

You cannot copy content of this page