fbpx
Перейти до вмісту

Екснардепу-зраднику Деркачу в США загрожує до 30 років в’язниці

Колишньому народному депутату Андрію Деркачу у США висунуто обвинувачення у шахрайстві та відмиванні грошей, отже, йому може загрожувати до 30 років ув’язнення.

Варто зазначити, що у червні СБУ заявила, що викрила агентурну мережу ГРУ країни-агресора РФ, до якої входив народний депутат України Андрій Деркач.

Федеральний суд Східного округу Нью-Йорка в Брукліні оприлюднив обвинувальний акт стосовно ексардепа Андрія Деркача. Його звинувачують у змові з метою банківського шахрайства та відмивання грошей, а також відмивання грошей під час купівлі нерухомості в США та порушенні санкцій.

Деркач та його спільники організували схеми з придбання двох розкішних кондомініумів у районі Беверлі-Гіллз. При цьому вони приховали свою участь у цьому, скориставшись багаторівневою структурою підставних компаній у Каліфорнії та брокерських рахунків.

Нардеп та його спільник перерахували на рахунки власників кондомініумів орієнтовно 3,92 мільйона доларів США із закордонних рахунків у Латвії та Швейцарії, що належали компаніям, зареєстрованим на Британських Віргінських островах.

У США розпочали конфіскацію кондомініумів та інших коштів, які залишились на рахунках компанії. Деркачу за це загрожує аж до 30 років позбавлення волі.

Позначки:

You cannot copy content of this page