fbpx
Дозвілля
Ексклюзив! Олена Шоптенко вийшла заміж та розповіла про свого нового чоловіка (фото)

Обранцем зірки став підприємець Олексій Іванов. У розмові з нами Шоптенко поділилася, як познайомилася із чоловіком і чим він полонив її серце. “Ми познайомилися рік тому під час робочого проекту. Це був танцювальний проект. Олексій був дуже цікавим, ми почали працювати разом. Було цікаво спілкуватися з ним”, – сказала Олена.

За словами Шоптенко, перш ніж одружитися, вони із Олексієм зустрічалися півроку. Як саме коханий освідчився Олені, вона розповідати не стала: “Я думаю, що він не хотів, аби я відповідала на це запитання. Це дуже особисте”, – пояснила хореограф. Однак Олена зізналася, що вийшла заміж 15 жовтня.

Пара не стала влаштовувати пишного свята. “Ми абсолютно спокійно відсвяткували. Ми вдвох, без нікого, без свідків пішли разом і розписалися”, – поділилася Шоптенко. Щодо того, чи планують молодята в майбутньому організувати весілля, зірка відповіла: “Подивимось.

Це залежить від нас, від наших побажань, настрою”.

Також Олена розповіла нам, що її колишній чоловік Дмитро Дікусар привітав її з заміжжям. “Дмитро привітав мене з днем весілля. Звичайно. Ми з ним спілкуємося, ми лишилися у гарних стосунках. Деякі лишилися робочі моменти також. Так що все гаразд. Він мене привітав – мені було дуже приємно”, – розповіла хореограф.

Читайте також: ШОПТЕНКО ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ ЗНАЙШЛА НОВОГО ЧОЛОВІКА (ФОТО)

Пахнет как любовь. #чертишо

Світлину опубліковано користувачем Alex Ivanov (@kzmr_mlvch)

#силнет #ногнет #хочунарыбалку

Світлину опубліковано користувачем Alex Ivanov (@kzmr_mlvch)

Джерело.