fbpx
Без рубрики
Екс-заступник голови “Укроборонпрому” звільняє співробітника Миколаївського порту за відмову “займатися бандитизмом” – ЗМІ

Заступник начальника Миколаївського філіалу Адміністрації морських портів України по операційній діяльності Станіслав Бібік заявив, що його звільняє нове керівництво адміністрації за відмову “займатися бандитизмом”.

Про це повідомляє портал “Преступности.нет“.

“Чому я зараз перебуваю в стадії звільнення? Тому що мені було поставлено запитання і запропоновано знайти важелі і способи тиску на стивідорний бізнес з метою “вибивання” з них грошей. На що я сказав, що мене тут всі знають, я працюю тут 20 років і бандитизмом займатися не буду “, – заявив він.

За словами Бібіка, адміністрацію порту влітку 2016 роки очолив колишній заступник голови державного концерну “Укроборонпром” Сергій Пінькас, який за його керівництва прозвали “прибутковим будинком”.

При цьому Бібік підкреслив, що в адміністрації порту зараз помічниками начальника призначаються люди, які жодного разу в порту не з’являлися.

“Люди прийшли і почали робити собі трикімнатні кабінети. Я, будучи 20 років на всіх посадах і навіть на посаді генерального директора стивідорної компанії не мав таких апартаментів. Цілі не було”, – резюмував заступник начальника адміністрації порту.

Читайте також: Експерт пояснив, чому після підняття мінімалки українці збіднішають

Джерело.