fbpx
Дозвілля
Екс-учасниця “Холостяк-7” Марго, розповіла про плани на майбутнє (відео)

Учасниця романтичного шоу розповіла про плани на майбутнє.

В останньому пост-шоу Марго була досить відвертою і вперше за час проекту розповіла про ті труднощі, з якими їй довелося зіткнутися. Про життя до і після шоу, про страхи і чоловіків ми поговорили під час онлайн-конференції в редакції “КП в Україні“.

– Як змінилося життя після проекту?

– Якихось глобальних змін не відбулося. Живу в Одесі, дуже люблю це місто.На даний момент займаюся саморозвитком. Все прийде само собою. Є бажання спробувати себе в чомусь новому, наприклад, взяти участь в кулінарному проекті.

Я не люблю щось планувати, але бачу, що у мене вимальовуються непогані перспективи. Взагалі-то хотіла відкрити свій бізнес, але є страх, що можу його втратити.

– Чому?

– У мене був період, коли я відкрила магазин жіночого одягу, але його довелося закрити через кризу. Крім того, у мене була квартира в Макіївці, але в зв’язку з політичними подіями мені довелося її кинути і переїхати до Одеси. Після останнього пост-шоу з моєю участю всі дізналися, що я допомагаю тваринам. Був випадок, коли на моїх очах збили собаку, якій я намагалася допомогти. Вона померла у мене на руках і це далеко не перший випадок. Пройшовши через все це, мені складно уявити, що мене ще можна зламати.

– Ваше серце вільне зараз?

-Поки так. Мені хотілося б знайти чоловіка, з яким ми могли б розвиватися в одному напрямку, мали б спільні цілі та інтереси.

– Чи повинен чоловік робити дорогі подарунки – машини, квартири? І чи приймаєте ви такі презенти?

– Ніхто нічого нікому не винен. Якщо у чоловіка є бажання і можливість щось подарувати, то чому б і ні? Відмовлятися від подарунка некрасиво, адже таким чином ти демонструєш неповагу. Подарунки всі приймаються і ніколи ні до чого не зобов’язують.

Читайте також:ЗНАЛА Б РАНІШЕ – НЕ ВІДПУСТИЛА: МАМА УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯК 7» РОЗПОВІЛА ПРО ПРИНИЖЕННЯ НА ПРОЕКТІ

Related Post