fbpx

Екс-соліст групи «Іванушки international» забув про весілля

Екс-соліст групи «Іванушки international» Олег Яковлєв живе зі своєю коханою в цивільному шлюбі вже не один рік. Однак пара не збирається одружуватися – їм добре жити без формального «штампа в паспорті».

«З Олександрою близькі стосунки у нас вже дуже давно, – розповідає співак. – Вона працювала журналістом на телебаченні, і на одній зі зйомок нам вдалося поспілкуватися. З тих пір ми часто бачилися саме як професіонали своєї справи. Не скажу, що мене привабила її зовнішність, риса характеру або ж окрема частина тіла, просто щось – раз! – І клацнуло. Так, ми живемо у цивільному шлюбі вже не перший рік, і нас все влаштовує. Я насправді навіть не пам’ятаю, що колись говорив про свої наміри одружитися. Навпаки, я завжди був проти штампа в паспорті, тому що він все кардинально змінює: до весілля твоя жінка – богиня, а після – ходить по будинку в халаті і стоптаних капцях. Моя супутниця, на щастя, навіть вдома завжди виглядає карколомно … », – розповів співак.

Читайте також: СИН ГЕЛЕТЕЯ ВІДГУЛЯВ ВЕСІЛЛЯ НА ДАХУ 5-ЗІРКОВОГО ГОТЕЛЮ (ВІДЕО)

«Як дивляться батьки на наші стосунки? Можна сказати, що ми дружимо сім’ями. Відносини за стільки років склалися дуже теплі і добрі. Я дуже радий, що по обидва боки родичі дуже делікатні, тому питань про онуків ще не надходило. Ми, чесно кажучи, і самі з Олександрою ніколи не обговорювали цю тему. Поки про дітей говорити не готові – справ багато », – цитує Яковлєва портал Співрозмовник.

Джерело.

You cannot copy content of this page