fbpx
Події
Екс-глава миколаївського порту помістив себе на ікону (фото)

На стінах Свято-Варваринської церкви в Первомайську з’явилася ікона із зображенням колишнього керівника Миколаївського морського порту Василя Капацини.
Про це на своїй сторінці в Facebook написала блогер Наталія Борсук.

Тепер його обличчя на іконі. Буквально. Його величезне щокате обличчя визирає з-за плеча святого.

– зазначила вона.

Читайте також:ДО КИЄВА ПРИВЕЗЛИ ЧУДОТВОРНУ ІКОНУ БОЖОЇ МАТЕРІ, ДО НЕЇ ЗВЕРТАЮТЬСЯ З ПРОХАННЯМИ ДОПОМОГТИ В ПОБУТОВИХ ПРОБЛЕМАХ

За словами блогера, Капацина давав гроші на реставрацію церкви.

Тупо хворий персонаж. Що сталося такого страшного в житті маленького Васі, що потім, через багато років він захотів, щоб люди на нього молилися?

– додала Борсук.

Людські збочення якісь безмежні. Приклад сьогоднішнього дня.
Є такий одіозний персонаж в Миколаїві – васілій капацина. Називає себе “почесним президентом Миколаївського морського торгового порту”. З невідомих (справді, відомих) причин цей персонаж досі на волі і чудово себе почуває. Але зараз про страшне й смішне з його життя)
Він, як всі корупціонери України, звісно проспонсорував реставрацію церкви – це Свято-Варваринська церква в Первомайську. Але він пішов далі. Тепер його обличчя є на іконі. Буквально. Його величезне щокасте обличчя виглядає з-за плеча святого. Хворий. Тупо хворий персонаж. Шо сталось такого страшного в житті маленького васі, що потім, через багато років він захотів, щоб люди на нього молилися?
А ще люди кажуть, що за початковим задумом замість васі, поруч із святим повинна була розміщена мордяка його шефа – новинського ( великого спеца в ділах духовних та церковних). Однак Вася помістив своє їб..ло і за вигріб від новинського!

9f8b518026c8cb98fb194e4f4a66af9e

14463040_1276595505692010_4582525877083184884_n

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook