fbpx

Екс-Борис Апрель Зіанджа викликала справжній фурор виступом на “Голосі країни” (відео)

Сьогодні, 28 січня на каналі “1+1” стартував восьмий сезон вокального проекту “Голос країни”.

Так, у першому етапі “сліпих прослуховувань” взяла участь “феномен” проекту, дівчина-трaнcгeндeр Зіанджа, колись добре відома всім як Борис Апрель, пише “ТСН“.

Всі були приголомшені і не одразу впізнали у рудій дівчині колись знаменитого “звездного воина Борю”.

“Десять років тому я була відома, як Борись Апрель. А зникла зі сцени я, тому що не впоралась з критикою: була маленькою дитиною і мені дуже не вистачало нових знань, освіти. Тому всі ці роки я подорожувала, зокрема жила в Америці, та вчилася. Але відчула, що моє покликання – це музика. Дуже хочу знову побачити палаючі очі глядачів”, – розповіла Зіанджа про те, чому взяла участь у проекті.

Виконавиця з’явилася на сцені в зеленому топі та помаранчевій спідниці. Вона виконала композицію Smash Into You співачки Бейонсе. Своїм співом Зіанджа зуміла розгорнути до себе крісла одразу всіх чотирьох тренерів – Джамали, Потапа, Тіни Кароль та Сергія Бабкіна.

Та своїм тренером, врешті, Зіанджа обрала Потапа.

“Ви дуже гарна дівчина, і я щасливий, що ви прийшли на цей проект. Мені подобається ваша трансформація, адже у творчості, як і у житті немає “чорного” і “білого”, – звернувся до дівчини-трaнcгeндeрa Потап.

Нагадаємо, що другий етап “сліпих прослуховувань” на “Голосі країни” відбудеться наступної неділі, 4 лютого, о 21:00 на каналі “1+1”.

You cannot copy content of this page