fbpx
Події
Екологічне жахіття: села Закарпаття потонули в смітті (відео)

Села Великоберезнянського району Закарпатської області страждають від надмірної кількості сміття. Про це йдеться в сюжеті Телекомпанії М-студіо.

Зазначається, що звалища сміття переважно локалізуються на берегах річок і виникають після кожної повені. Усе, що люди кидають у річки, течією пливе в низинні райони Закарпаття. Від цього страждають жителі сіл, які, зокрема, розташовані на берегах річки Люта.

“Треба штрафувати або якогось чоловіка поставити. А так то ніхто нічого не зробить. Хтось палить це все, збирає, а хтось приніс, кинув у річку і все”, – розповів житель села Чорноголова Іван.

Органічні відходи селяни спалюють, скляні плашки здають, решту збирають у мішки і викидають у сміттєвоз. Головна проблема в тому, що так роблять лише свідомі жителі сіл, інші непотріб кидають у воду.

“Ми тут відпочиваємо ціле літо, не їздимо на море. Діти купаються… Куди діти сміття? Правильно, у річку кидають”, – зазначила жителька села Чорноголова Ганна.

Читайте також: Через сміттєву блокаду у Львові можуть закрити школи та дитсадки (відео)

Зазначається, що час від часу в селі проводять толоки, під час яких значну увагу приділяють саме берегам річки, адже там зазвичай сміття найбільше. Але це не рятує ситуацію.

Джерело.