fbpx

Дзідзьо судиться з Лесиком: не сподобався двійник (фото)

Відомий і «мегапопулярний» український шоумен Дзідзьо подає до суду, позиваючись на свого колишнього учасника колективу і друга Лесика (Олега Турка).
Вся біда через створеного Лесиком двійника Дзідзьо, таємничого DZIDZ’OFFа.

Все б нічого, якби аудиторія після розриву колективу і сама не розділилася на два табори – прихильників Лесика і шанувальників Дзідзьо (Михайла Хоми). Зрозуміло, що по кишені такий скандальний розрив б’є і тому і іншому.

Кожен з них доводив свою правоту, але тепер у «оригінала» увірвався терпець. Лесик давно заявив, що створить двійник Дзідзьо і гастролюватиме з новим колективом не гірше, ніж зі старим, що, власне, і зробив. Ось така конкуренція не сподобалася Дзідзьо і він вирішив подати до суду, заявивши:

DZIDZ’OFF – це двійники, які не мають свого пісенного репертуару, використовують образ DZIDZIO та його мегапопулярність, паразитують на чужій славі, примітивно переспівуючи без будь-якого дозволу пісенний репертуар, що їм не належить.

Прихильники введені в оману, плутають «псевдовиконавців» зі справжнім гуртом та приймають виступи двійників за наші, купують квитки, відвідують вищезгадані концерти, розчаровуються та просять нас вжити заходів щодо цих випадків.

Читайте також:СВЕКОР КСЕНІЇ СОБЧАК ВИПАДКОВО РОЗКРИВ СТАТЬ ЇЇ МАЙБУТНЬОЇ ДИТИНИ

Як вони «ділитимуть Дзідзьо» – слідкуємо…

Хоч і дуже шкода, що так все сталося…

428d748852bbf9c3f014c042f5_59f305fa

18_main

Результат пошуку зображень за запитом

8111961577807cdb7b056671c4_602f0631

Джерело.

You cannot copy content of this page