fbpx

Друзі загиблої в Стамбулі українки: вона пішла слідом за донькою

Жінка мала двох дітей.

Громадянка Українки Лариса Цепакова, яка стала однією з жертв теракту в Стамбулі, підписана у Facebook як Лариса Танаєва.

У своєму профілі жінка вказала, що мешкає в Одесі. Судячи із фото, Цепакова вела звичайне життя – любила відвідувати театри та музичні концерти, а також відпочивала на узбережжя моря.

Вона має дорослого сина і, судячи із постів, півтора року тому втратила маленьку доньку.

“Вона називла доньку ангелом, через рік після смерті її писала, що важко залишатися в цьому світі, а потім тільки видихнула, почала жити, ходити на виставки, поїхала на море і пішла сама за донькою”, – повідомила подруга загиблої.

Вона уточнила, що Цепакова 1969 року народження, а не 1960, як вказували ЗМІ. Загибла у Туреччині жінка раніше допомагала збирати кошти та необхідні речі для людей, чиї будинки постраждали під час пожежі. Як повідомили друзі загиблої, жінка могла бути у Стамбулі разом зі своїм дорослим сином.

Нагадаємо, увечері 28 червня в Міжнародному аеропорту Стамбула “Ататюрк” пролунали вибухи і почалася стрілянина. У результаті теракту загинула 41 людина, 239 отримали поранення. Більшість загиблих – громадяни Туреччини, але серед них є іноземці. Однією з жертв виявилася українка – Лариса Цепакова. Пошуки українських громадян серед постраждалих тривають.

Читайте також: Загибла у стамбульському аеропорту українка приїхала до Туреччина на відпочинок з сином і чоловіком (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page