fbpx
Дозвілля
Джолі хоче попросити Дженніфер Еністон свідчити проти Пітта

Як стало відомо репортерам сайту Radar Online, адвокати порадили Анджеліні Джолі спробувати використовувати екс-дружину Пітта в процесі розлучення. Анджеліна має намір запросити Еністон в суд в якості свідка, щоб її допитали щодо проблем Пітта з алкоголем і наркотиками, що виникли ще в ті часи, коли він був чоловіком Дженніфер. До того ж, адвокати Джолі розраховують отримати від Еністон відомості про те, що у нього в минулому траплялися напади неконтрольованого гніву. Адже Анджеліна звинуватила Пітта в тому, що він вдарив їх старшого сина Меддокса якраз під час одного з таких нападів.

Звичайно, не факт, що Еністон погодиться давати свідчення проти колишнього чоловіка. Адже, як усі вважали донедавна, незважаючи на те, що Бред жорстоко кинув Дженніфер заради Анджеліни, Еністон і Пітт начебто примудрялися зберігати непогані відносини. Однак з того моменту, як стало відомо про розлучення, Дженніфер так демонстративно тримає дистанцію, роблячи все що від неї залежить, щоб залишитися в стороні, що виникли підозри: в цій справі вона не на боці Бреда. Адже вона не тільки не сказала ні слова на захист людини, якого любила колись, але навіть втекла в Нью-Йорк, подалі від настирливих голлівудських репортерів. Про це не раз писали репортери сайтів Us Magazine і Eonline.

Тим часом, Еністон цілком могла підтримати Пітта. Адже, наприклад, у Джонні Деппа, якого Ембер Херд звинуватила у побитті, знайшлося відразу кілька захисниць в особі його колишніх жінок. Так, і його колишня цивільна дружина Ванесса Параді (від якої він пішов заради Херд), і Вайнона Райдер, з якою він був заручений в молодості, дружно заявили: вони не вірять, що Джонні міг підняти руку на жінку.

А ось Еністон, на відміну від Параді і Райдер, зберігає мовчання щодо невинуватості колишнього чоловіка. А якщо Дженніфер, до того ж, ще згадає свою колишню образу на зраджуючого їй Пітта, хто знає, можливо, вона і погодиться виступити проти Бреда. А адже ставки в цій грі дуже високі: йдеться про те, щоб практично відібрати у Пітта дітей.

Читайте також: Няня втрутилася в розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта

Джерело.

facebook