fbpx
Події
Джамалу звинуватили у провалі України на “Євробаченні-2017”

Український блогер Мирослав Олешко звинуватив співачку Джамалу в тому, що Україна зайняла 24-те місце на “Євробаченні-2017”, оскільки вона “просунула” на виступ групу O.Torvald. Про це він свідчить пост на його сторінці в соцмережі Facebook.

“Дякую Джамалі за те, що в лютому вона дала максимум балів своїм друзям. Не тому, що у них хороша пісня, а тому що то її друзі. А також дала мінімум балів гідному співакові, якому я пророкував потрапляння у ТОП 5. Тим я пророкував потрапляння за десяті місця, але ми отримали 24 місце. Це найнижчий результат за всю історію, навіть Гринджоли отримали 19 місце”, – написав він.

За словами Олешка, він питав Джамалу, чим обумовлений її вибір і “як вона зі слухом могла оцінити слабку пісню вище, ніж сильну пісню”.

“Але вона просто стерла мій коментар. Я написав знову, а вона стерла. А потім я ще пару раз написав і вона знову стерла.

А на своїй сторінці офіційній взагалі забанили “, – стверджує блогер.

Читайте також: Виступ, який не показали на українському ТБ, викликав справжню сенсацію серед глядачів Євробачення на Youtube (відео)

Джерело.