fbpx
Дозвілля
Джамала записала кавер на пісню Скрябіна “Хай буде так, як хочеш ти” (відео)

Складно записувати кавери пісень, які чули та підспівували сотні тисяч людей. Тож перед кожним виконавцем, який згодився записати саундтрек до фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, стояла складна задача: переосмислити пісні, що давно стали “народними”, додавши певних “родзинок”.

Переможниця “Євробачення” 2016 року JAMALA презентувала пісню гурту “Скрябін” 2005 року “Хай буде так, як хочеш ти”, яка увійшла до складу студійного альбому бенду — “ТАНГО”. Трек не такий відомий, як деякі інші сингли Кузьми, проте чесний та відвертий, як і решта його музичних творінь.

Особливо цікаво пролунає композиція в контексті пригодницького фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, створеного за мотивами повісті Андрія Кузьменка. Трек має особливий “дорожній” настрій, коли хочеться дивитися на краєвиди за вікном, можливо мріяти, можливо згадувати, а можливо й писати любовні послання на вікні авто.

JAMALA: “Я не можу сказати, на жаль, що близько знала Кузьму. Але кожна наша зустріч була наче big bada boom. Ми завжди зустрічались як давні друзі — обіймались, цілувались. А ще Кузьма щоразу падав на коліна і казав: «Ну ти фірма, ти фірма». Було в ньому щось, що дозволяло відчувати себе поруч суперзіркою.

Звісно, я зраділа, що знімають стрічку про його життя. І коли обирала серед пісень, мені хотілося взяти не надто популярну, як, наприклад, «Спи собі сама», «Мовчати» тощо. «Хай буде так, як хочеш ти», не зважаючи на досить танцювальний ритм, мені здається, шалено глибокою й безмежно особистою. Вона про нас, про найпростіші почуття. Про те, що кожен робить в житті дурниці і шукає навколо винних. І на рівному місці ображається, коли провину звалити немає на кого.

Це абсолютно точно життєва історія. Важливо лише те, що ми можемо зробити, щоб відчувати себе щасливими. Правда? Можна розпочати з того, що ощасливити близьку вам людину. «Хай буде так, як хочеш ти» — це пісня про повну віддачу, 100% довіру. Мені дуже вона імпонує. Здається, вийшло чудово. Мені дуже хотілося б, щоб всі згадали цю пісню і відчули, наскільки вона крута”.

Інформація з YouTube-каналу Кузьма Скрябін