fbpx
Дозвілля
Джамала вперше розповіла про стосунки із коханим з Криму

Українська співачка із кримськотатарськими корінням Джамала (Jamala) вперше офіційно підтвердила, що знаходиться у відносинах із Бекіром Сулеймановим.

Джамала зізналася у інтерв’ю Каті Осадчій, що познайомилася із коханим на загальній тусовці кримських татар.

“Ми танцювали, їли плов. Він мені сподобався відразу”, – зізналася Джамала.

Співачка розповіла, що її коханий за освітою – економіст і математик.

“Спочатку я дуже хвилювалася про те, як музикант і математик можуть знайти щось спільне. Але зараз він мені дуже допомагає, саме своїм математичним складом розуму, зрозуміти, що відбувається у музиці”, – розповіла дівчина.

Тріумфатор “Євробачення-2016” зізналася, що Бекір вплинув на її рішення поїхати на конкурс.

“Саме він сприяв тому, щоб я пішла на “Євробачення”. Я говорила – “ніколи”, а він мені просто розкреслив графік і сказав: ось “плюси”, ось “мінуси” і я сказала: ну добре”, – зізналася співачка.

Таким чином, стало ясно, що Джамала і Бекір знаходяться у стосунках вже більше року. “Ми зустрічаємося і у нас дуже дружні відносини із батьками. Я не хочу робити ніяких заяв, але для мене ці відносини дуже серйозні. І я сподіваюся на те, що для нього також”, – зазначила співачка.

За словами дівчини, вони ще зустрічаються, і розмови про одруження вже ведуться. “Пропозиції ще не отримала, але серйозні розмови у нас бувають”, – сказала Джамала

Читайте також: Джамала вперше показала коханого чоловіка на світському заході (фото)

Джерело.

facebook