fbpx
Події
Джамала вперше прокоментувала інцидент з п’ятою точкою Седюка на Євробаченні

Співачка Джамала вперше прокоментувала інцидент на Євробаченні: коли на сцену вдерся епатажний пранкер і oгoлив перед усім світом свої сiдниці, та ще й маючи на плечах прапор Австралії. Це не перший «подвиг» українського скандального пранкера Віталія Седюка.

«Я все побачила. Я вам більше скажу. Він злякався більше, що мені просто все одно. Я собі співаю свою пісню, несу свій меседж, який мені потрібно. Здається, що у нього була якась нотка, він наче не зрозумів, чому я не злякалася. Я робила свою справу. В мене прем’єра пісні. Я співаю в камеру, я роблю свою роботу», — прокоментувала інцидент Джамала.

Сама співачка вважає, що надто звинувачувати одіозного пранкера не варто. Натомість у зірки багато запитань до охорони, повідомляє ТСН.

«А от що робила охорона, якої було дуже багато, що вона робила в цей момент, для мене це питання і я буду розбиратись з цим. Він мене міг штовхнути, вдарити і таке інше. От до охорони і до організаторів у мене є багато запитань. Тому що я робила свою справу, а вони – ні. Вони не захищали мене. Там була сотня охорони. Вони дали йому 30 секунд оббігти, побігти. Це дуже поганий момент, який потрібно з’ясувати, хто ж винний. А винний є. І не пранкер. Аваков казав: «Потрібно посадити…», – не треба. Не треба вішати на нього всі гріхи. Ви провтикали і ви маєте відповідати за це», — наголосила Джамала.

Нагадаємо, що скандального пранкера Віталія Седюка затримали після витівки на «Євробаченні-2017». Суд присудив Седюку здати закордонний паспорт та на 60 діб йому обмежили пересування. При цьому правопорушник має постійно перебувати під контролем поліції.

Раніше, під час суду, Седюк сказав, що він пишається тим, що зробив на Євробаченні, бо цей цого вчинок запам’ятається. Справді, запам’ятається — до такої міри, що більшість людей вважатиме пранкера несповна розуму, а може, вже й вважає. А могло ж з людини щось путнє вийти — з такими «здібностями папарацці». Але він показав, що навряд чи.

Ну а Джамала довела, що вона справжня актриса, яка не розгубиться у будь-яких обставинах. Що доведуть правоохоронці, побачимо згодом.

Читайте також: Сумнівна слава. Чим відомий скандальний пранкер Віталій Седюк, який показав сiдницi на виступі Джамали на Євробаченні (відео)

Джерело.