fbpx

Джамала відповіла на закиди Меладзе у бік журі нацвідбору “Євробачення”

Співачка сказала, що їй нема за що вибачатися.

Тріумфатор “Євробачення-2016” Джамала відреагувала на закиди Костянтина Меладзе у бік журі нацвідбору на пісенне змагання.

В ексклюзивному коментарі сайту ТСН.uа Джамала сказала, що їй нема за що вибачатися. Співачка зазначила, що гурт O.Torvald був відібраний на “Євробачення-2017” голосами не лише журі, а й глядачів.

“Я абсолютно не згодна з тим, що журі національного відбору повинні вибачитися за свій вибір, і особисто я ні за що вибачатися не збираюся. Колективний бал від журі збігся з балом, який O.Torvald отримали за результатами глядацького голосування, тобто і журі, і глядачі проголосували за цього учасника разом”, – сказала Джамала.

На репліку Меладзе про те, що як тільки оголосили ім’я представника від України, всім “одразу стало зрозуміло, що це провал”, Джамала відповіла

“Євробачення” – це конкурс, немає жодних гарантій, результати непередбачувані. Всі пророкували перемогу виконавцю з Італії, а виграв португалець. O. Torvald гідно виступили на конкурсі, вони були єдиною рок-групою, і цим, зокрема, відрізнялися від всіх інших учасників. Я вітаю Женю Галича і хлопців з O.Torvald з відмінним виступом!” – підкреслила переможниця “Євробачення-2016”.

Крім цього, Джамала звернула увагу на те, що в цьому році унікальну можливість продемонструвати свою творчість всьому світу отримали ONUKA і MONATIK.

“В оцінках конкурсу мене вражає інше. Кажуть про місце, яке посів O. Torvald, при цьому не надаючи значення тому, що від України виступило два додаткових учасника, які ніколи не мали ніякого відношення до цього конкурсу! Такого раніше ніколи в жодній країні не відбувалося. Мільйони глядачів дізналися про ONUKA і MONATIK. Вони отримали унікальну можливість показати свою музику всьому світу, минаючи національний відбір і місяці підготовки, тільки тому що “Євробачення” проводилося в Україні. Сцену “Євробачення” треба заслужити, перемогти у відборі, пройти всі ці етапи і тільки після цього виступити, тому що зазвичай крім конкурсантів на “Євробаченні” виступають великі світові зірки рівня Джастіна Тімберлейка. У цьому році наша країна отримала можливість представити цілих п’ять артистів! Це величезна перемога української музики!” – додала Джамала.

Читайте також: ДБАЙЛИВИЙ ТАТУСЬ: КЛИЧКО РОЗЧУЛИВ МЕРЕЖІ ФОТО З ПІДРОСЛОЮ ДОНЬКОЮ

Нагадаємо, що Костянтин Меладзе коментуючи “провальний виступ” українців O. Torvald на “Євробаченні-2017” сказав, що в цьому винне тільки журі, яке не змогло домовитися щодо єдиного кандидата.

На слова продюсера відреагував ще один член журі нацвідбору Андрій Данилко. Він сказав, що не став би драматизувати ситуацію, оскільки “і номер O.Torvald – не провал, і журі ні в чому не винне”.

You cannot copy content of this page