fbpx
Дозвілля
Джамала в розкішній сукні викликала фурор на відкритті Одеського кінофестивалю (фото)

15 липня в Одеському національному академічному театрі опери та балету пройшла урочиста церемонія відкриття ОМКФ 2016, під час якої були представлені члени журі та фільми-учасники конкурсних програм. Почесна нагорода “Золотий Дюк” за внесок в кіномистецтво була вручена британському сценаристу та режисеру Крістоферу Хемптону, а пронизливий виступ переможниці “Євробачення 2016” Джамали завершив урочистий вечір.

Церемонія відкриття почалася хвилиною мовчання в знак співчуття сім’ям і близьким загиблих в трагедії в Ніцці. Крім того, слова Євгена Ніщука, міністра культури України, на підтримку Олега Сенцова зачитав зі сцени Філіп Іллєнко, голова Державного агентства з питань кіно України.

Читайте також: ОБУРЕНА ТИМ, ЯК ОРГАНІЗАТОРИ МЕНЕ ПІДСТАВИЛИ, – ДЖАМАЛА ПРО ЖАХЛИВІ УМОВИ ФЕСТИВАЛЮ В КИЄВІ

Переможниця “Євробачення 2016”, українська співачка Джамала, на завершення вечора виконала власну версію знаменитої арії “Summertime” американського композитора Джорджа Гершвіна, за основу якої було взято колискову “Ой ходить сон коло вікон”. Українська зірка вибрала для червоної доріжки плаття від Івана Фролова.

Фільм відкриття “Маргарита” французького режисера Ксав’є Джаннолі представив виконавець головної чоловічої ролі Андре Маркон. Іноземними гостями червоної доріжки стали Девід Новак, який в цей же вечір представив свій документальний фільм “У пошуках Бабеля” на Ланжеронівському узвозі, Дональд Сосін, який створив авторську музику до фільму “Шерлок Холмс”, Оліас Барко з Поліною Печенко, яка виконала головну роль в останньому фільмі режисера і інші зіркові гості фестивалю.

7-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме до 23 липня 2016.

джамала  елегантному платті

Джерело.