fbpx
Дозвілля
Джамала розповіла, як змінилося її життя після заміжжя

За словами співачки, її чоловік – її головний музичний критик. Українська зірка Джамала, яка наприкінці квітня вийшла заміж за Бекіра Сулейманова, розповіла, як змінилося її життя після заміжжя.

За словами артистки, після того, як вона стала заміжньою, у неї з’явилася відповідальність, пише ТСН.

“Відповідальність з’явилася. І все стало ще якось більш трепетно, чи що … Безумовно, шлюб скріплює, для мене це не просто формальність. Я не скажу це з упевненістю з приводу саме моменту розпису, тому що ми намагалися цей інститут нівелювати. Мало хто знає, але ми з Бекіром розписалися в “Готово”, здається, 27 лютого. Ми просто прийшли в джинсах, поставили підписи – і пішли”, – розповіла Джамала, пише “Сегодня”.

А після розпису, 26 квітня, Джамала та Бекір влаштували весільну церемонію.

Також зірка поділилася, що її чоловік – її головний музичний критик. Джамала зізналася, що коханий не надто розбирається у музиці з професійної точки зору, однак як слухач для неї – незамінний.

“Я обожнюю говорити з Бекіром про музику, хоча він не музикант. А мені, навпаки, цікавий його абсолютно немузичний погляд. По суті, він уособлює аудиторію в моєму домі: він не знає, що таке складна гармонія, що я зараз зробила якийсь складний вокальний хід, він сприймає емоцію – працює або не працює. Ось це дуже важливо!” – підтвердила виконавиця.

Джамала згадала, що днями “перевіряла” на Бекірі нову композицію і він порадив їй дещо змінити у звучанні.

“Я часто перевіряю на ньому нові композиції. Наприклад, два дні тому написала пісню, вона, до речі, виходила джазовою, і одразу йому наспівала. А він каже: “А можеш останню фразу виконати трохи вище?”. Я заново наспівала – і мені сподобалося! Запитую його: “А чому ти так сказав?”. Бекір відповідає: “Мені здається, що в цьому рядку є якась недомовленість, ти ніби не розкрила всі почуття”, – поділилася Джамала.

Читайте також: Ольга Фреймут стала мамою втретє (фото)

Лише найрідніші: на весільну церемонію Джамали приїхали батьки із Криму та сестра з Туреччини
приїхали батьки із Криму та сестра з Туреччини. Свято відбувалося у колі близьких людей артистки.

facebook