fbpx

Дзеркальна дата серпня: як 8.08 виповнити бажання і притягнути гроші у життя

8 серпня — день дзеркальної дати, який здебільшого пов’язаний із матеріальним благополуччям — таке призначення числа 8.

Дзеркальні дати завжди мають особливу силу і потужну енергетику, люди в це вірять і намагаються провести такі дні правильно і з користю. На думку езотериків, найголовніше, що треба встигнути зробити у такий день – це загадати бажання, найпотаємніше.

Взагалі, 8 серпня — дуже яскравий та гарний день для робіт, ділових зустрічей, підписання контрактів, працевлаштування та започаткування нових проектів. Слід зазначити, що тоді Меркурій буде дуже сильним, а ця планета чудово поєднується з числом 8 зі своєї енергетиці.

Серпень – у нумерології зазвичай сприймається як місяць, що підштовхує змін, до нових подій у житті. Якими вони будуть, позитивними та негативними, залежать від самої людини. Крім того, 8 серпня вважається одним із найщасливіших днів місяця. Комбінація 8 на 8 каже сама за себе.

Цей день чудово підходить для здійснення будь-яких дій з грошима : можна робити покупки – вони будуть вдалі, товари довговічні, віддавати борги, відкривати свій бізнес і брати кредит. Гроші працюватимуть, а фінансова подушка — зростатиме і зростатиме. Цього дня важливо поставитися до всіх питань з усією серйозністю та відповідальністю. Важливо прислухатися до свого «я» і зробити висновки. Але й відмовлятися від допомоги 8 серпня точно не варто.

У любовних справах удача чекає на тих, хто не сидить на місці. Настрій 8 серпня привертатиме до нових знайомств.

Серпень сприяє, щоб ризикувати, зізнаватись у своїх почуттях і змінювати своє життя, а восьме число якраз ідеально підійде для цих цілей.

Проведіть медитацію та ритуал встановлення намірів:

— встановіть таймер свого телефону на вісім годин вісім хвилин і постарайтеся подумки звільнитися від усього негативу та поганих думок – очистіть свій розум;

— заздалегідь запишіть свої найважливіші цілі та перерахуйте вісім відчутних кроків, які ви можете зробити для їхнього досягнення. Сила Космосу допоможе втілити ці мрії у реальність.

І пам’ятайте про містичний бік 8 серпня. Комбінація двох вісімок, двох знаком нескінченності – відчинені двері до досконалості та виконання бажань.

You cannot copy content of this page