fbpx

Дизайнер Меланії Трамп розсекретив делікатні подробиці співпраці з першою леді (фото)

Відомий дизайнер Ерве П’єр розповів про співпрацю з Меланією Трамп, першою леді США.

Днями дизайнер Ерве П’єр, який став одним з небагатьох модельєрів, хто погодився одягнути Меланію Трамп на інавгурацію Дональда Трампа, повідав Harpers Bazaar про співпрацю з першою леді.
П’єр охоче повідав виданню, чому погодився на співпрацю з Меланією Трамп.

«Це їх рішення. Я ж не займаюся політикою, я займаюся сукнями. І якщо люди не хочуть одягати Меланію – це тільки їх вибір. І я не ставлюся до нього ні негативно, ні позитивно. Для мене саме так і виглядає демократичне суспільство – коли кожен може вибрати для себе найбільш підходящий варіант », – сказав він.

Дизайнер зізнався, що перед ним стояло важке завдання. Але завдяки почуттю стилю Меланії і її модельному минулому, співпраця далася іменитому кутюр’є легко.
«Все почалося з того, що я приніс Меланії на вибір кілька зразків тканини, і вона без роздумів вибрала найважчий, дорогий і красивий італійський шовк. Вона відмінно розбирається в матеріалах, та й в моді. Багаторічна робота моделлю не пройшла даром. Ми відразу знайшли спільну мову », – заявив він.

Головною метою першої леді став відхід від традицій і втілення в її образах індивідуальності і новаторства.

«Вона абсолютно точно знала, що хоче великий виріз у формі човника, який відкривав би плечі. І ще вона хотіла «підтримати» його іншими горизонтальними лініями, що ми і зробили за рахунок червоного пояса », – повідомив Ерве.

Не обійшлося і без курйозів. Під час однієї з примірок перша леді пожартувала над деякими недоліками одягу.

«Після того як Меланія приміряла сукні, вона сказала мені:« Ерве, я люблю тебе. Але я не можу підняти в цій сукні руки. І як, ти думаєш, я буду тримати Дональда за руку під час нашого танцю ?! », – розповів дизайнер.

Відзначимо, Ерве П’єр займав пост креативного директора Carolina Herrera протягом 15 років і покинув свою посаду в лютому минулого року.

Читайте також:ЯК ВИГЛЯДАЛИ ДОНАЛЬД І МЕЛАНІЯ ТРАМП НА ПОЧАТКУ 2000-Х (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page