fbpx
Події
”Дивилась в очі та брехала!” Скaндальна Вероніка Дідусенко зробила заяву на камеру (відео)

Вероніка Дідусенко, переможниця конкурсу “Міс Україна-2018”, не змогла однозначно пояснити своє рішення приховати дитину і заміжжя, зробивши під час інтерв’ю суперечливі заяви, пише “Обозреватель”

Спілкуючись з українською ведучою Катею Осадчою під час програми “Світське життя”, Дідусенко сказала: “Звичайно, дитина не приховувалася. Він – найважливіша частина мого життя. Якимось дивом ця інформація просто не поширилася та не стала відомою”.

Відразу після цього скандальна переможниця заявила, що все ж вказувала цю інформацію під час реєстрації. “Я заповнила на сайті чек-бокс про те, що в мене немає дітей і я не була заміжня. Це єдиний раз, коли йшлося про це під час участі в конкурсі “Міс Україна”, – сказала вона.

“До такого скандалу я просто не готова. Мені цей скандал потрібен найменше. Це єдине, чому я піднімаю цю тему, залучаю ЗМІ. Я готую звернення до Мішель Обами. Тільки через те, що це не тільки про мене. Це про мільйони молодих жінок, у яких є діти і які свої мрії, свої бажання просто повинні відкласти та миритися з тим, що вони не можуть брати участь у такому конкурсі краси”, – запевняє Дідусенко.

Читайте також: “МІС УКРАЇНА-2018”: ПІСЛЯ ГУЧНОГО СКAНДAЛУ НАЗВАНА ПЕРЕМОЖНИЦЯ КОНКУРСУ (ФОТО)

Катя Осадча перепитала: “Ви стверджуєте, що абсолютно ніхто не питав, чи є у вас діти?” На це ведуча отримала ствердну відповідь.

“Прошу згадати наше з вами інтерв’ю після конкурсу. Ви дивилися мені в очі і брехали. Мені, всім телеглядачам”, – викрила Осадча дівчину.

Дідусенко відповіла, що не розголошувати подробиці особистого життя – спільне з її бойфрендом рішення.