fbpx
Дозвілля
Диви, диви, – перешіптувались сільські кумасі. – Леся зі своїм пішла. Це ж скільки вони, років з десять разом? Поглянь, і досі з неї пилинки здуває і з роботи зустрічає. А починалось у них як? Хто б і сказав, що так буде

Люди все бачать, нікуди від них не сховаєшся, особливо в селі. Коханий чоловік як завжди зустрічав Лесю з роботи. Стояв, чекав на зупинці дружину, яка поверталася з міста з нічної зміни. Олег забирав сумку, обіймав за плечі, і вони неквапливо йшли додому сільською вулицею.

Яка ж гарна пара. Олег статний, красивий, широкоплечий чоловік, а Леся невисокого зросту, струнка станом, з гарною посмішкою. Милувалися ними.

— Ото, дивися, як пощастило тій Лесі, такого чоловіка собі знайшла. Стільки років живуть, а він з неї пилинки здуває, – перешіптувалися сусідки.

— Та годі, скільки Ви будете їх обговорювати вже, – припиняла пересуди Лесина кума. – Коли ж Ви наговоритеся? Самим не набридло? Десять років вони живуть в мирі та злагоді. Леся тільки розцвітає біля Олега, як квітка весною.

Леся розлучилася з першим чоловіком через його постійні зради і повну відсутність інтересів до сімейного життя. Колишній частенько втрачав контроль над собою. Леся подала на розлучення, так він і зник з її життя назавжди.

Сину Іллі було 15 років, дочці Аліні – 11. Леся повинна бути сильною. Народилася в селі, до роботи була беручка. Знала, що на землі не пропаде. Вміла і дров заготовити і сіно викосити і худобину тримати.

Леся тримала чималу господарку. Основну роботу у місті теж не покинула. Син і дочка теж добре допомагали матері.

Зробила ремонт в будинку. Купила старенький бус. Машину навчилася водити сама. Життя вирувало.

Через три роки Ілля пішов служити, його бракувало, але вона справлялася. Аліна допомагала, інколи наймала помічників.

Ілля повернувся. Став справжнім чоловіком, пішов працювати у місцеву фірму водієм.

На Великдень до Іллі приїхав товариш Олег із сусіднього села. Вони разом служили.

– Чи не їсть нічого? -подумала Леся.

– Вродлива, – подумав Олег.

Олег частенько став навідуватися в гості до Іллі, і не тільки. Став допомагати по господарству. Леся натішитися не могла, який же надійний друг у її сина.

Олегові батьки не були в захваті від їхніх стосунків.

Ілля покликав друга на чесну розмову.

– Я покохав твою матір, -сказав Олег.

Коли Олег зізнався у своїх почуттях до Лесі Іллі, той відреагував зовсім не по-дружньому:

– Хоч раз сумною її побачу, матимемо серйозну розмову.

Олег переїхав до Лесі, вони розписалися. Алінка спочатку протестувала, не слухалася. Та вони здається і уваги не звертали. Заспокоїлася тільки тоді, коли сама закохалася.

Ілля незабаром теж одружився на чудовій дівчині. У них з’явився син.

Цікавий момент вийшов. Леся з невісткою разом чекали на появу нащадків. Леся подарувала чоловіку синочка, а через два дні невістка Ліна подарувала їй онука. І ці всі подробиці дружно обговорювали сільські кумасі.

Ось, як в житті буває, не відаєш, де чекає на тебе щастя.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.