fbpx
Події
Дива не сталося: юна шанувальниця Тіни Кароль, за долю якої переживала вся Україна, померла від раку

У суботу, 1 квітня, пішла з життя онкохвора дівчинка Валерія Кокіш, за станом здоров’я якої стежила вся Україна. Дитині було всього 11 років.

Трагічною звістка з’явилася на сторінці її мами в соціальній мережі Facebook. “Я не вірю, що тебе з нами немає”, – написала жінка, пише obozrevatel

Тато дівчинки в свою чергу опублікував зворушливу відео під назвою “Пам’ять про нашу Лерочку”. Він також подякував усім небайдужим , хто допомагав сім’ї в лікуванні.

Волонтери, знайомі батьків, також стежили за долею дівчинки користувачі соцмережі дуже емоційно відреагували на смерть Лери.

“Я дуже сподівалася, що не прийдеться повідомляти таку новину, думала, що Лера ще всіх здивує чудесним зціленням! Я в це вірила! Дуже прошу Вас про щиру молитві за упокій її душі і підтримки її нещасних батьків!” – прокоментувала голова правління Фонду “Разом до життя” Людмила Свобода.

“Останні півроку я дуже боялася, що настане цей ранок. Прокидаючись, я з завмиранням у серці відкривала ФБ, і коли не бачила новин, спокійно видихала. Я боялася, але вірила і молилася, щоб цей ранок ніколи не настав. Мені здавалося, що за неї переживав весь світ! Мені здавалося, що за неї молилися в кожному куточку нашої землі, і це її врятує … “- написала Марія Гриньова.

На трагічну новину відреагувала і народна артистка України Тіна Кароль, чиєю прихильницею була Лерочка. Нагадаємо, місяць тому Тіна приїхала до дівчинки в Житомирську область, здійснивши її заповітну мрію . Співачка також подарувала їй браслет з сердечком, на якому написано слова з пісні “Здатися ти завжди встигнеш” .

“Пішла з життя добрий ангел Лерочка Кокіш, яка боролася в нерівному бою з важкою хворобою. Тіна Кароль скорбить і молиться, висловлює співчуття всій родині Лери”, – повідомила прес-служба співачки.