fbpx

Дитину побачила на самому дні: Школярка витягнула з річки 6-річну дівчинку

12-річна Анастасія Муха з міста Чечельник Вінницької області нікому не збиралася розповідати про те, що врятyвaлa 6-річну дівчинку, яка ледь не втoпилaсь в річці. Боялася, що бабуся насварить і більше не пустить на річку.

Батьки не знали про вчинок доньки. Проговорилася випадково. До того ж батьки врятoванoї 6-річної Сніжани прийшли зі словами подяки, пишуть Факти.

“Бачила, що Сніжана прийшла на річку разом зі своєю тіткою та молодшою сестрою, – розповідає Настя Муха. – Дівчинка хотіла стрибнути з містка у воду, але посковзнулася і впала. Я це побачила – і бігом до берега. Кричу: “Допоможіть! Дитина тoне!” На березі сиділо кілька хлопчаків. Але ніхто навіть не ворухнувся. Як була в одязі, тут і стрибнула у воду. Там, де зникла Сніжана – вже пішли бульбашки.

Сніжану дівчина побачила майже на самому дні.

“Підпливла до неї, схопила за руку і ми випливли на поверхню. У школі нас учили, що якщо рятyєш пoтoпeльникa, то не можна, щоб він тебе за шию обхопив. Інакше обидва підуть на дно. Ось я і попросила, щоб Сніжана тільки тримала мене за руку. На березі вже хлопчаки допомогли мені витягнути дівчинку з води”, – згадує Настя.

Анастасію Муху хочуть нагородити премією “Герой – рятувальник року”. Уже нагородили відважну дівчинку відомчою відзнакою “За заслуги”. Про її подвиг повідомили на шкільній лінійці.

You cannot copy content of this page