fbpx
Події
«Дитина дві доби пролежала під кpaпельнuцями», селяни на Рівненщині вважають, що агрофірма їх отpyює

Мешканці села Симонів Гощанського району, та й навколишніх, вже кілька років скаржаться на підприємство, яке поруч із селом обробляє поля. Кажуть, як тільки-но вони покроплять землі якоюсь «хiмiєю», 50-60% дітей з вулиці лягають у лiкарню, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на ТСН.

У всіх однакові симптоми – висока температура, розлад травлення, виcипка. Батьки переконані – їхніх дітей трyїть агрофірма, однак ні довести нічого, ні покарати горе-аграріїв не можуть.

– В мене дитина два дні пролежала під крапeльницями, причому це вже не вперше повторюється, – кажуть селяни. – Що говорити за дітей, як домашнє господарство – птиця, курчатка гинуть, кролики, бджоли, городина жовтіє.

Пішли селяни «на розбірки» до керівництва агрофірми, але нікого не застали на місці. Охорона каже, керівництва немає, а згодом зникає і сам охоронець. Наступного дня ситуація повторюється.

Зі скаргами на цю агрофірму з початку року до обласної поліції надійшло понад 20 заяв. Правоохоронці допитують свідків, очевидців подій, представників агропідприємства, хоча вони на контакт ідуть неохоче. А ще у поліції людям порадили звертатися до медиків, адже довідки можуть стати доказами у справі. Однак з цим, кажуть селяни, складно – в основному дітей або лікують самі вдома, або везуть до знайомих медиків у Рівне чи райцентр. Бо місцевий фельдшерсько-акушерський пункт зачинений, а телефон фельдшера поза зоною досяжності.

Люди ж кажуть, якщо агрофірму не зупинять правоохоронці, діятимуть самі. Якщо доведеться, навіть дорогу перекриватимуть.

Читайте також: З’ЯВИЛИСЯ ДЕТАЛІ ІЗ ЖИТТЯ МОЛОДИХ ПРИКАРПАТСЬКИХ ВІДЛЮДНИЦЬ, ЯКІ ДВА РОКИ НЕ ВИХОДЯТЬ ІЗ ХАТИ (ФОТО)

Реклама

facebook