fbpx
Дозвілля
Директор школи про «сімейні цінності»: не можна таке дітям розказувати

Директор київської загальноосвітньої школи №148 Сергій Горбачов стверджує, що запропонований Міносвіти посібник про «сімейні цінності» не можна використовувати у шкільній програмі. Про це Горбачов заявив в ефірі Громадського.

«Трансляція таких жорстких установок щодо гендерних ролей у сімействі – це, м’яко кажучи, не дуже сучасно. Загалом там є такі речі, які сучасна людина сприймати взагалі не може. Тому якби нам запропонували такий курс – я відмовився б, звісно. Не можна таке дітям розказувати», — сказав Горбачов.

За словами директора, в даній концепції є елементи пропаганди.

«Треба вчити дітей налагоджувати стосунки, уникати конфліктів, виражати повагу один до одного, і так далі. Але якщо пропонувати таку модель, коли чоловік завжди правий, а жінка має тільки слухати і виконувати те, що сказав чоловік, адже саме ця концепція проходить по цьому посібнику, то таке просто неможливо робити», — пояснив Горбачов.

Нагадаємо, у рекомендованому Міносвіти посібнику з курсу сімейних цінностей йдеться про формування в дітей «правильної думки» щодо створення сім’ї, а також про гендерні ролі людей.

Джерело.

facebook