fbpx
Події
“Дякую тим, хто сховався під спідницю”: народний герой України зворушив своєю промовою (відео)

Член екіпажу ґвинтокрила Мі-8 Василь Мулик під час церемонії нагородження орденом “Народний герой України” виголосив зворушливу промову. Відео опубліковане на сторінці Уoutube “Громадського радіо Приазов’я”. Спочатку військовий подякував своїм колегам.

“Я дуже хочу сказати велике дякую всім людям. Хочу звернутися до піхоти. Тим, які ходять по землі, воюють на землі. Навіть не до піхоти, а всіх тих, хто воює на землі: морпіхів, спецназу, десанту, артилерії, танкістів… Друзі, вам набагато складніше. Ви реально круті. Ні, не так. Ви нереально круті. Саме ви, ті, хто їздить, ходить, бігає, а хто й повзає по землі, – основа основ. Не я. Ви –щит і меч. Я тільки те й можу, що зробити цей щит міцнішим, а меч трохи гострішим. Все інше – за вами”, – зазначив Мулик.

Також льотчик із сарказмом висловися по тим, хто втік від призову, назвавши їх “жалюгідними боягузливими нікчемами”.

“Дозволю собі трохи сарказму й іронії. Я хочу сказати людям, які, на мій і ваш жаль, їх дуже й дуже багато, я хочу сказати всім, хто заплатив продажному воєнкому, сховався під спідницю дружини чи мами, тим, хто втік за кордон, чи просто подумав, що це не його справа. За що я їм дякую? Я дякую за те, що завдяки їхньому вчинку я і такі, як я, точно знаємо, яким не повинен бути чоловік і яким не повинен бути громадянин. Дякую, жалюгідні боягузливі нікчеми”, – зазначив він.

Після цього зал вибухнув оплесками і вигуками “браво”.

Читайте також: “Золоті діти”: ЗМІ показали, як і де відпочивають діти українських суддів і чиновників (відео)

“Нам обіцяли, що на кордоні стіну побудують. Але щось у них не склалося. Словом, мужики, стіна – це ми. І ця стіна незламна. Слава Україні”, – додав Мулик.

Як повідомляє Іnforesist, 31 вересня 2014 року бортовий технік Кужелюк під час польоту помітив пуск ПЗРК по їхньому вертольоту з посадки поблизу Волновахи і встиг попередити командира. Майор Мулик зорієнтувався і, провівши низку важких маневрів, зумів уникнути попадання ракети в борт, чим зберіг життя собі й екіпажу.

Джерело.