fbpx
Події
Двоюрідний брат королеви Єлизавети II знову одружується, цього разу з чоловіком

Двоюрідний брат королеви Єлизавети II, лорд Івар Маунтбаттен знову одружується. Тільки цього разу його обранець – чоловік.

Два роки тому Івар здивував багатьох, зробивши кaмiну-аут, тобто зізнавшись, що він гeй. Чоловік відверто розповів про те, що протягом 16 років шлюбу з його колишньою дружиною Пенні Маунтбаттен він “боровся з собою” і “визначенням своєї орієнтaції”.

Свою нову любов кузен королеви зустрів на швейцарському гірськолижному курорті Вербьє, а звуть його обранця Джеймс Койл. Відомо, що чоловіки зв’яжуть себе узами шлюбу в приватній каплиці в Девоні. Це буде перший в історії одностaтeвий шлюб в королівській родині.

Відзначимо, що у леді Пенні і лорда Івара народилося троє доньок. За словами екс-дружини Івара, одруження батька – саме їхня ідея. Сама ж Пенні також повністю підтримує колишнього чоловіка.

На жаль, не прибудуть на весілля інші представники королівської родини. Наприклад, принц Едвард, граф Вессекський, третій син Єлизавети II, з його дружиною Софі Вессекською. З лордом Іваром вони хрестили дітей один одного:

“Софі і Едвард знають про наші плани, і вони дуже за нас раді. На жаль, вони не зможуть приїхати на весілля. Їх плани розписані на місяці на місяці вперед, вони далеко, але вони обожнюють Джеймса. Всі його люблять”, – пояснив лорд Івар.

Читайте також: Прикордонне з Україною польське село заповнене автомобілями, які покинули українці (фото)

Британська королівська родина. Лорд Івар – зліва, перший в верхньому ряду

Леді Пенні Маунтбаттен, лорд Івар (праворуч) і Джеймс Койл (зліва)

Related Post

facebook