fbpx
Події
Двоє військових, тіла яких знайшли на Донбасі з російськими шевронами, виявилися українцями

Один із загиблих перебував у розшуку

Двоє військових, тіла яких були виявлені в Луганській області з російськими шевронами на формі,були громадянами України, які брали участь в бойових діях на боці бойовиків т.зв. “ЛНР”. Про це в ефірі телеканалу “112 Українаповідомив координатор гуманітарної місії Збройних сил України “Евакуація-200” Михайло Котелевський.

За його словами, один із загиблих перебував у розшуку.

“Під час проведення виїмки тіл були присутні представники слідчих органів Луганської області, Міжнародного комітету Червоного Хреста, ОБСЄ. Попередньо, був напис ПІБ одного з загиблих і було попередньо встановлено слідчими, що ця людина зникла безвісти і знаходиться в розшуку. У цій справі порушено кримінальне провадження, і попередньо ми можемо говорити, що обидва загиблих – громадяни України, жителі Луганської області”, -розповів він.

“На одному з кітелів загиблого був шеврон (російський, – ред.), особисті речі, які були вилучені і знайдені при тілі. Сьогодні ми зустрічалися з близькими загиблих, вони впізнали ці речі, і ми можемо констатувати, що ці речі належать конкретній людині, і ця людина є громадянином України”, – уточнив Котелевський.

Як повідомлялося, пошукова місія Збройних сил України “Евакуація-200” поблизу селища Кримське в Луганській області знайшла тіла двох загиблих з шевронами ВС Росії.

Джерело.